Piosenkarka opowiedziała o tym w jednym z ostatnich wywiadów. Pragniemy o tym opowiedzieć.

Wznowienie związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez po 17 latach od rozstania nie może być inaczej niż jako hollywoodzka opowieść z najpiękniejszą i najbardziej sentymentalną fabułą. Jednak 52-letnia piosenkarka sama przyznała, że ona i jej ukochany bardzo bali się upublicznić swój związek.

foto: glamour.ru

Według Jennifer, ona i Ben obawiali się, że wszyscy będą o nich mówić i nie będą popierać pomysłu, by spróbować zacząć od nowa. Na próżno - większość fanów cieszyła się i uważała parę za przykład prawdziwej miłości.

Lopez przypomniała, że na początku lat 2000, związek jej i Afflecka również był w centrum uwagi i według piosenkarki, nawet jej się to podobało. „Kiedyś afiszowaliśmy się z naszym związkiem - przyznała celebrytka. - Byliśmy naiwni i pozwoliliśmy, by nasza miłość została zniszczona przez nas samych.” Piosenkarka zauważyła, że teraz ona i Ben, wręcz przeciwnie, wierzą, że szczęście uwielbia ciszę, więc starannie ukrywają swoje życie osobiste. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie chcemy, żeby to znowu stało się częścią gry dziennikarzy. Teraz jesteśmy starsi, mądrzejsi, mamy więcej doświadczenia, teraz mamy dzieci, więc musimy być bardziej ostrożni. Chronimy nasze życie przed innymi osobami, ponieważ jest to dla nas najpiękniejszy czas” - podsumowała Jennifer.

foto: glamour.ru

Ben wcześniej udzielił The Wall Street Journal wywiadu, w którym przyznał, że jego związek z Jennifer jest jedną z najpiękniejszych historii miłosnych. „Miałem szczęście, że dostałem drugą szansę i wróciłem do kobiety, którą kocham. I mogę powiedzieć, że nasz związek jest teraz lepszy tylko dlatego, że jesteśmy bardziej doświadczeni” - zauważył Ben.

Przypomnijmy, że Ben i Jennifer wznowili swój związek wiosną 2021 roku, 17 lat po zerwaniu na początku lat 90-tych: zakochani zaręczyli się w 2002 roku, ale na dzień przed ślubem, jesienią 2003 roku, niespodziewanie ogłosili, że się rozstają. Teraz wydaje się, że udało im się pogodzić i rozwiązać problemy z przeszłości. W czerwcu, w przeddzień urodzin Jennifer, znajomi pary powiedzieli prasie, że Ben przygotowuje się do oświadczyn. I choć okazało się, że to tylko plotka, fani nie tracą nadziei. W końcu sama Lopez powiedziała niedawno, że nie miałaby nic przeciwko temu, by wyjść za mąż po raz czwarty.

Główne zdjęcie: glamour.ru