Książę Sussex, który ma 37 lat, po raz pierwszy pojawił się publicznie w 2022 roku. Książę Harry pojawił się na wirtualnym spotkaniu z odnowionym wizerunkiem.

Wnuk Elżbiety II cieszy się swoim nowym życiem w Stanach Zjednoczonych. Harry wprawił fanów w zdumienie, gdy pojawił się na wirtualnym spotkaniu startupu BetterUp zajmującego się zdrowiem psychicznym. Brytyjski książę miał nową, krótką fryzurę.

To fryzura, którą najmłodszy syn księżnej Diany miał tylko wtedy, gdy był członkiem brytyjskiej armii i wyjeżdżał na wyprawy do Afganistanu. W ostatnich latach Harry'ego widywano z bujnymi rudymi włosami na głowie.

Wielu fanom księcia Sussex spodobał się nowy, „amerykański” styl. „Harry wygląda jak hollywoodzki macho”, „Książę najwyraźniej pracował nad swoim wyglądem, bo wygląda tak cholernie dobrze”, „Harry wygląda naprawdę dobrze!”, „Wygląda teraz jak Amerykanin”, „Wygląda o wiele młodziej z tą fryzurą”, „Wygląda jak Amerykanin. Wybaczcie, Brytyjczycy, ale jest już w domu”, „Kalifornia dobrze mu zrobiła. Znów się odrodził” - zauważyli użytkownicy.

Jednocześnie znaleziono inne wyjaśnienie dla nowej fryzury Harry'ego. Rzecz w tym, że mężczyźni z rodziny królewskiej są podatni na łysienie androgenowe: wcześnie zaczynają tracić włosy na głowie. Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II, miał problemy z włosami. Książę Karol i książę William również wcześnie zaczęli tracić włosy.

foto: google

Książę Harry do niedawna był dumny ze swoich rudych włosów. Jednak geny zadziałały i odziedziczył rodzinną cechę. Niektóre źródła bliskie mężowi Meghan Markle twierdzą, że korzysta on z usług trychologa i przeszedł już nawet operację przeszczepu włosów.

Książę Harry rozmawiał na wirtualnym spotkaniu z dyrektorem generalnym Alexi Robichaud i tenisistką Sereną Williams, bliską przyjaciółką Meghan Markle. Mówił o swoich doświadczeniach jako członek rodziny królewskiej.

Source: youtube.com

„Doświadczyłem wypalenia emocjonalnego. Czułem, że wyczerpałem wszystkie swoje siły i sięgnąłem dna. Paliwo, które miałem w silniku, zniknęło. Wszystko wokół mnie działało najwyraźniej przeciwko mnie. W takich chwilach jesteś zmuszony do spojrzenia w głąb siebie. Jedynym sposobem na zbudowanie odporności na całe otoczenie jest wewnętrzna praca nad sobą” - powiedział książę Sussex.

Książę Harry i Meghan Markle zrezygnowali z pełnienia królewskich funkcji i przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wychowują dwuletniego syna Archiego i sześciomiesięczną córkę Lilibeth.

Główne zdjęcie: google.com