Ciekawa i niecodzienna historia znajomości dwojga młodych ludzi z Australii zachwyciła Internet.

Młodzi ludzie o imionach Gina-Mare i David Young spotkali się w Grecji. Kobieta przyjechała nad morze z koleżanką, a mężczyzna wybrał się na wycieczkę z przyjaciółmi. Pewnego dnia para spotkała się i zaczęła razem spędzać więcej czasu. Początkowo Young nie zainteresował Australijkę, dziewczyna starała się jak mogła unikać jego towarzystwa, ale potem okazało się, że dorastali na sąsiednich ulicach i mieli wielu wspólnych znajomych.

Zbliżyło to zakochanych do siebie, ale czas wakacji dobiegał końca, więc Gina i David postanowili zrobić sobie wspólne zdjęcie, wierząc, że to ich ostatnie spotkanie. Młodzi ludzie wrócili do domu i myśleli, że już nigdy więcej się nie spotkają, ale los zrządził inaczej.

foto: google

Pewnego wieczoru po podróży David pokazywał swojemu bratu i jego dziewczynie zdjęcia z Grecji, a kiedy przyszła kolej do zdjęcia z Giną, dziewczyna jego brata powiedziała, że ją zna. Okazało się, że niedawno kupiła sukienkę w sklepie, w którym pracowała Australijka.

Następnego dnia rano Australijczyk poszedł do sklepu, aby spotkać się ze swoją nową znajomą. Spotkanie to zmieniło jego życie i stało się początkiem pięknej historii miłosnej. Sześć miesięcy później para zaczęła się spotykać, a w 1990 roku wzięli ślub. Podczas ich związku, u pary urodziły się trzy córki; Kendall, która teraz ma 26 lat, Savannah, dwa lata młodsza od swojej starszej siostry, i Channing, która teraz ma 19 lat.

Główne zdjęcie: google.com