Nigdy nie zadowalaj się niczym mniej, niż zasługujesz!

Nigdy nie zadowalaj się niczym mniej, niż zasługujesz! Przeszłaś długą drogę, aby znaleźć się w tym miejscu, w którym jesteś teraz. Przeszłaś przez tyle bólu, że nie masz już żadnych łez.

Nigdy nie pozwól, aby ktoś odebrał ci to, co najlepsze, nigdy nie dawaj nikomu władzy nad twoimi słabościami. Zrozum głębię swojego serca i przyjmij swoje wady, aby zobaczyć piękno za swoimi bliznami.

Nigdy nie pozwól, by zdobył cię bez walki. Zbudowałaś wokół siebie mury z odłamków złamanego serca, są one tak duże, jak twoja nowo odkryta miłość do siebie. Nie pozwól nikomu zburzyć tych murów, dopóki nie zdecyduje się zostać na zawsze.

Nie wpuszczaj nikogo do swojego serca, jeśli jego serce nie jest tak samo gotowe jak twoje.

Nigdy nie trać snu przez kogoś, kto myśli o tobie tylko po północy, kiedy jest znudzony lub samotny. Nie zasługujesz na taką miłość.

Nigdy nie trać czasu na kogoś, kto nie ma czasu dla ciebie, bo on potrzebuje cię tylko wtedy, gdy chce wypełnić pustkę w swoim sercu.

Nigdy nie błagaj o czyjąś uwagę, bo zasługujesz na więcej. Nie płacz nad kimś, kto nawet nie zauważa zmiany w sposobie, w jaki się uśmiechasz.

Nigdy nie marnuj energii na niestabilny związek z niespodziewanymi „dzień dobry” i niezapowiedzianymi „do widzenia”.

Nigdy nie wątp w swoją zdolność do kochania, bo wiesz, jak to jest rozpaczliwie pragnąć miłości, bo złamano ci serce.

Nigdy nie wątp w siebie, bo jesteś wystarczająco dobra, by kochać i być kochaną. Nie daj się nabrać na kłamstwo, bo już raz to się stało.

Nigdy się nie spiesz, nie zadowalaj się „prawie związkiem”. Nie lekceważ siebie i swojej zdolności do miłości, bo jesteś odpowiedzialna przed sobą za swoje szczęście.

Główne zdjęcie: leprechaun.land