Kobieta wygrała dom o wartości 5 milionów funtów za jedyne 13 dolarów.

foto: laykni.com

Ben i Becca Pott, którzy niedawno zostali rodzicami córki, wygrali na loterii białą rezydencję w Ascot. Żona kupiła szczęśliwy los za 10 funtów w styczniu. Obecnie jest właścicielką luksusowego domu o wartości 5 mln funtów.

foto: laykni.com

Omaze organizuje loterie z nagrodami, a część wpływów ze sprzedaży biletów na loterię przeznacza na cele charytatywne. Ben Pott od lat kupuje losy na loterię w nadziei, że coś wygra, ale szczęście mu nie dopisuje. W tym roku zapomniał się zarejestrować, ale Becca niespodziewanie postanowiła sama kupić bilet. To było w styczniu. Nie powiedziała mężowi, że dokonała zakupu.

foto: laykni.com

Rodzina Pott mieszkała w zwykłym domu we wschodnim Londynie razem z sąsiadami. Becca niedawno została mamą - jej córeczka ma osiem miesięcy. Kobieta od lata 2021 roku przebywa na urlopie macierzyńskim, a jej mąż jest księgowym.

Prezenterka Omaze przyjechała do pary i poprosiła o rozwiązanie zagadki. „Wygraliście główną nagrodę w Ascot” – para rozwiązała zagadkę i zapłakała. Klucze do ich wymarzonego domu zostały wręczone ich córeczce.

foto: laykni.com

Ben i Becca nie mieli pojęcia, że ich córka będzie świętować swoje pierwsze urodziny w pięknym domu z pięcioma sypialniami, czterema łazienkami, eleganckim umeblowaniem, werandą i ogrodem.

Rodzina wybrała się na spacer po swoim nowym domu w Ascot, gdzie odbywają się coroczne królewskie wyścigi konne.

foto: laykni.com

Becca powiedziała, że ich mieszkanie w Londynie było ciasne i nie było gdzie pomieścić jej rodziców, kiedy przyjeżdżali w odwiedziny, ale teraz mogą udostępnić całe piętro.

Rodzina Pott może sprzedać lub wynająć swój dom, jeśli zechcą. Jednak Omaze bierze pod uwagę podatki i różne wydatki przy przyznawaniu takiej nagrody i dała im 27 000 dolarów w gotówce na parapetówkę.

foto: laykni.com

„Ta wygrana naprawdę zmieniła nasze życie - mówi zachwycona para - i jesteśmy pewni, że nasza córka nie będzie potrzebowała niczego do końca życia”.

500 000 funtów ze sprzedaży biletów zostało przekazane na rzecz Cancer Research UK, wiodącej brytyjskiej organizacji charytatywnej zajmującej się badaniami nad rakiem.

Główne zdjęcie: laykni.com