Legenda „Manchesteru United” David Beckham już dawno zakończył karierę piłkarza, ale nadal jest w świetnej formie.

46-letni mężczyzna często występuje w reklamach bez koszulki i wciąż zachwyca kobiety na całym świecie.

Wielu z jego rówieśników zaniedbało siebie, bo chcieli odpocząć po tylu latach ciężkiej pracy.

Jaki ma sekret David? Nazywa się to „fitness snacking”. Są to krótkie ćwiczenia w ciągu dnia, podzielone na trzy różne sesje z odpoczynkiem pomiędzy nimi.

Zacznijmy budować sylwetkę jak u Beckham!

Pierwsza część składa się z pięciu zestawów następujących ćwiczeń: pchanie sprzętu na 50m (poniżej jest zdjęcie tego ćwiczenia, żeby zrozumieć o co chodzi), 40 przysiadów, 20 przysiadów z hantlami i 10 podciągnięć nóg z hantlami.

Następnie Beckham, którego rekord w rzutach wolnych w APL może wkrótce zostać pobity, zaczyna zajmować się obowiązkami domowymi.

Druga „runda” zaczyna się od 10-20 minutowej sesji rozciągania, po której następuje pięć zestawów tych ćwiczeń: 40 przysiadów z wyskokiem, 30 przysiadów, 10 burpees i 20 uniesień nóg z podłogi.

Pod koniec dnia, Beckham robi już ostatnią część treningu: 40 do 60 minut cardio do wyboru między jazdą na rowerze, bieżnią, schodami itp.

Niezłe, co? Ale porozmawiajmy o prawdziwym pożywieniu idola milionów.

Legenda „Manchesteru United” stosuje ścisłą dietę: kurczak, ryby, jajka, sałatki, kalafior, rośliny strączkowe, jogurt, oliwa z oliwek i orzechy.

Następujące produkty są całkowicie wykluczone: białe pieczywo, płatki śniadaniowe, ryż, żywność przetworzona, niezdrowe jedzenie i tłuszcze.

Codzienna dieta Davida podzielona jest na cztery posiłki: obfity posiłek, przekąskę w porze lunchu, kolację i lekką przekąskę. Nie ma obiadu.

W tym tkwi sekret. Z pewnością byłoby to trudne do wykonania dla przeciętnego pracującego człowieka, ale teraz możesz wyjaśnić swojej żonie, dlaczego powinna pogodzić się z rzeczywistością.

Jeśli chodzi o żonę Beckhama, jest ona na tej samej diecie od 25 lat.

Oto, co powiedział ostatnio sam David:

"Niestety, jestem w związku z kobietą, która od 25 lat je codziennie to samo! Odkąd ją poznałem, jada tylko ryby na parze i duszone warzywa. W większości przypadków jej potrawy przyrządzane są bez sosów, masła czy oleju roślinnego."

Victoria przyznała się również wcześniej, że je dużą ilość awokado.

Główne zdjęcie: google.com