Nie ma sensu winić takich ludzi: urodzili się samolubami.

Kochanie siebie nie jest nikomu zabronione - to nie jest najgorsze uczucie ze wszystkich. Jednak w przypadku niektórych znaków zodiaku osiąga poziom absurdu. Astrologia interesuje się takimi kwestiami, jak narcyzm według Znaku Zodiaku, ponieważ ta cecha wiele mówi o osobowości jego właściciela. Ta ocena obejmuje tych, którzy kochają siebie najbardziej na świecie. Nie ma sensu winić takich ludzi: urodzili się samolubami. Jednak przed nawiązaniem relacji z nimi warto zapoznać się z tym horoskopem. W końcu nikt nie chce żyć, ciągle przewracając oczami obserwując wybryki narcystycznego partnera.

3 miejsce – Ryby

Ryby zdobyły brąz, ponieważ tak naprawdę nie są w sobie zakochane - o nie! To jest zbyt nudne! Oni z miłości do siebie tracą rozum. I to tak bardzo, że doprowadza to wszystkich do szaleństwa. Są na świecie rzeczy, które można oglądać wiecznie: płynąca woda, płonący ogień i samouwielbienie Ryby. Uważaj: znają swoją moc i jeśli to konieczne, mogą z niej korzystać. Jeśli zakochasz się w nich na śmierć to będziesz cierpieć przez całe życie, ponieważ typowa Ryby nie odwzajemnia miłości. To zrozumiałe: jej serce jest przepełnione silnymi uczuciami w stosunku do siebie. Ryby są wierne tej miłości, więc wyrzuć wędki: kiedy będziesz miał szansę połączyć swoje życie z osobą, która nigdy się nie zmienia?

2 miejsce – Lew

Co za zwrot akcji! Okropni egoiści i dumni królowie stąpający na chmurze dwa metry nad ziemią? Są przyzwyczajeni do przychodzenia z wizytą lub na imprezę oczekując czerwonego dywanu, głębokich ukłonów i owacji na stojąco, a nawet słuchania komplementów, a tym jak są fajni i jak świetnie sobie radzą. Nie są przyzwyczajeni do drugiego miejsca. Nie rozumieją dlaczego nie są wstawiani na pierwszym miejscu. A wszystko dlatego, że Lwy nawet jak są zatwardziałymi egoistami, tego nie zauważają. Więc nie są tak narcystyczni, jak wszystkim się wydaje.

1 miejsce – Skorpion

I oto on - bohater naszych czasów! Przynieś złoty medal Skorpionowi i zapomnij o wszystkim. Szczerze mówiąc, jesteśmy nawet zawstydzeni, ponieważ nie da się wyjaśnić, jak Skorpiony zajęły pierwsze miejsce. Dlatego będziemy milczeć, dodając tylko, że przedstawiciele wszystkich Znaków Zodiaku, a także ten artykuł, cała astrologia i gwiazdy, Układ Słoneczny i cały Wszechświat w ogóle to tylko kurz pod stopami Skorpiona. Tak czy inaczej, sam Skorpion bezwarunkowo w to wierzy, a polemika z nim jest bezużyteczna.

Główne zdjęcie: eaomedia.ru