Teraz najstarszy syn X Æ A-12 ma siostrę.

Elon Musk po raz kolejny został ojcem. Zaledwie kilka miesięcy temu okazało się, że Elon Musk i piosenkarka Grimes rozstali się. Natomiast 10 marca urodziło się ich kolejne dziecko. To dziecko urodziła matka zastępcza. Natychmiast pojawiły się szczegóły. Maleństwo otrzymało imię Exa Dark Sideræl. W wersji skróconej mama i tata będą ją nazywać Y.

Przypomnijmy, że Elon Musk jest ojcem pięciu synów z pierwszego małżeństwa. Przedsiębiorca poznał Justinę Wilson podczas studiów na uniwersytecie. W 2002 r. u pary urodziło się ich pierwsze dziecko, Nevada Alexander, który zmarł w wieku 10 tygodni z powodu nagłej śmierci łóżeczkowej. Elon i Justina dwukrotnie zgłaszali się do lekarzy w celu przeprowadzenia procedury zapłodnienia in vitro.

Dwanaście lat temu Elon i Justina rozwiedli się, ale ich synowie nadal odgrywają ważną rolę w życiu biznesmena. Musk poświęca chłopcom prawie cały swój wolny czas, wyjeżdżając z nimi na kempingi i podróżując. Małżeństwo Elona z Talulah Riley trwało od 2010 do 2012 roku oraz od 2013 do 2016 roku i pozostało bezdzietne.

Elon Musk w ubiegłym roku ponownie został ojcem. Jego ukochana, piosenkarka Grimes (Claire Boucher), 4 maja 2020 r. urodziła syna, któremu rodzice nadali imię X Æ A-12. Rodzina i przyjaciele niemal natychmiast skrócili to dziwne imię do X, tak też nazywa dziecko jego babcia, modelka May Musk. Dziecko jest siódmym (szóstym przy życiu) synem współzałożyciela SpaceX, Tesli i PayPal, natomiast Claire Boucher została matką po raz pierwszy.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru