Chodzenie w butach z rozwiązanymi sznurówkami nie jest bezpieczne.

Zawsze mówi się ludziom, że powinni zawiązać sznurówki, ponieważ w przeciwnym razie mogą nadepnąć na nie, upaść i doznać urazu.

Prawda jest jednak taka, że nie należy traktować tego lekceważąco.

Rzecz w tym, że niezawiązane sznurówki rokują pewne wydarzenia. Jakiego rodzaju są te wydarzenia? Można to zrozumieć, odwołując się do ludowych przepowiedni.

Lewe sznurowadło się rozwiązało

Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do konfliktu. Osoba ta nie będzie w stanie znaleźć wspólnego języka z nieznajomym i będzie się z nim kłócić.

Zepsułoby to reputację i pokazało nieprzyjemną postawę tej osoby. Takie zachowanie spowoduje również, że inni zaczną plotkować.

Plotki dotrą do tej osoby, co nie poprawi jej samopoczucia.

Prawe sznurowadło się rozwiązało

To wróży o nadejściu przyjemnych wydarzeń. Osoba ta z pewnością otrzyma dobre wiadomości dotyczące rodziny i przyjaciół.

Będzie też odnosić sukcesy w biznesie, radzić sobie z trudnymi zadaniami i zdobywać odpowiednie znajomości.

Wszystko to pomoże zwiększyć poziom dochodów i pozbyć się wielu problemów finansowych.

Sznurowadła w obu butach się rozwiązały

Takie zdarzenie nigdy nie może być uznane za wypadek. Może to się stać przed zawarciem nowej znajomości. Będzie to nie tylko przyjemne i na czasie, ale także zmieni życie.

Do tego zmieni życie na lepsze. Inaczej może być tylko wtedy, gdy nie zawiązane sznurowadła zostaną nadepnięte, a tym samym rozerwane. W takim przypadku nie należy oczekiwać niczego dobrego od nowego przyjaciela.

Niezawiązane sznurowadła mogą również być zbiegiem okoliczności. Najczęściej jednak są one wskaźnikiem tego, z czym dana osoba zetknie się w przyszłości.

Główne zdjęcie: google.com