Urodzili się tego samego dnia, żyli razem przez 75 lat i zmarli z różnicą w jeden dzień... To jak z bajki...

Dziś pragniemy opowiedzieć bardzo wzruszającą historię miłosną, która trwała 75 lat.

Les i Helen urodzili się tego samego dnia, tuż przed sylwestrem w 1918 r. Po raz pierwszy zobaczyli się w wieku nastoletnim w szkole, młodzi ludzie poznali się, zaczęli rozmawiać, a wkrótce ta znajomość przerodziła się w uczucia. Zanim skończyli 18 lat, byli już nierozłączną parą.

foto: laykni.com

Ale nie wszystko było takie łatwe - rodzice chłopca byli przeciwni temu związkowi, nie traktowali poważnie uczuć pary i nie pozwalali im nawet rozmawiać o małżeństwie.

Powodem tego było to, że Les Brown pochodził z bogatej rodziny, podczas gdy rodzina Helen była biedna. Nie wprawiło to chłopca w zakłopotanie, ponieważ jego ukochana była dla niego prawdziwą królową.

foto: laykni.com

Postanowili uciec i pobrać się w tajemnicy. Po latach stało się oczywiste, że ten związek nie był błędem; uczucia Helen i Lesa stały się jeszcze silniejsze.

W 1963 r. para przeniosła się do Long Beach, gdzie Les zajął się profesjonalną fotografią, a Helen pracowała w branży nieruchomości. U pary urodził się syn Daniel, który jako dorosły powiedział, że jego rodzice nigdy nie spędzili dnia bez siebie, a jego matka zawsze powtarzała, że boi się nawet myśleć o tym, co by się stało, gdyby jej mąż nagle zniknął. Nie chciała żyć bez niego.

foto: laykni.com

Razem przeżyli 75 lat, dożywając wieku 94 lat. W tym wieku Helen walczyła z rakiem żołądka, a Les z chorobą Parkinsona.

foto: laykni.com

Kobieta zmarła 16 czerwca, a jej mąż następnego dnia.

foto: laykni.com

Ta wzruszająca historia była przedstawiana w wielu mediach, a związek Les i Helen jest bezpośrednim potwierdzeniem, że prawdziwa miłość istnieje. Nawet na ostatnich zdjęciach oczy zakochanych są pełne czułości i szczęścia, że są razem...

Główne zdjęcie: laykni.com