Ludzie pracujący dla indyjskiej firmy Hare Krishna Exports będą wspominać święto narodowe Diwali przez całe życie! Szef firmy tego dnia był nieskończenie hojny dla swoich pracowników. Swoim najlepszym fachowcom przygotował i rozdał następujące prezenty: 400 mieszkań i 1260 samochodów.

foto: kakao.im

Branża diamentowa generuje ogromne dochody. Firma sprzedaje swoje diamenty w 70 krajach na całym świecie. Savji Dholakia jest bajecznie bogaty i zawsze rozdaje pracownikom hojne prezenty.

foto: kakao.im

W 2014 roku setki pracowników otrzymały w prezencie własne mieszkania i samochody. Sam Savji mówi, że w ciągu najbliższych 5 lat zapewni takie same udogodnienia wszystkim swoim pracownikom.

foto: kakao.im

Zobacz, czy nie jest to prawdziwe i oszałamiające święto?

foto: kakao.im

Miliarder ma wyjątkowe podejście do życia i robi niezwykłe rzeczy. Jest absolutnie surowym ojcem i nie jest przyzwyczajony do rozpieszczania dzieci. Jego 21-letni syn Dravya poszedł w poszukiwaniu pracy z bardzo minimalnym bagażem i rezerwą gotówkową w wysokości zaledwie 7 tysięcy rupii (6,5 tysięcy rubli). Walizki bogatego spadkobiercy zawierały tylko trzy zestawy ubrań i artykuły higieny osobistej.

foto: kakao.im

Sam Dravya powiedział o tym:

„Pochodzę z zamożnej i uprzywilejowanej rodziny, której członkowie są przyzwyczajeni do otrzymywania tego, co im się podoba, bez patrzenia na cenę. Podczas tej podróży musiałem zrozumieć, jak inni zarabiają pieniądze i jak żyją zwykli ludzie. Bardzo ważne było dla mnie sprawdzenie, ile naprawdę jestem wart ”.

Główne zdjęcie: kakao.im