Miłość często wiąże się z koniecznością odrzucenia strachu i stania się bezbronnym w oczach ukochanej osoby.

Przed rozpoczęciem nowego związku wiele osób chce mieć pewność, że ich ukochana osoba zapewni im wsparcie i odpowiednią troskę.

W horoskopie są kobiety, które są tak szczere i oddane, że są w stanie zapomnieć o ostrożności i podjąć ryzyko dla miłości.

Baran

Kobiety spod znaku Baran napełniają związki pasją i są w stanie wnieść do nich więcej, niż zazwyczaj otrzymują w zamian.

Charakterystyczne dla nich jest natychmiastowe zaangażowanie się we wszystko co robią, a miłość nie jest tu wyjątkiem.

Kobiety starają się zbudować wspaniałą relację z partnerem, wkładając w nią całą swoją energię, dlatego często znajdują się w jednostronnym związku. Wkładają wiele czasu i wysiłku w planowanie wszystkich spotkań i zaskakiwanie partnera miłymi niespodziankami.

W pewnym momencie przedstawicielki spod tego znaku nagle zauważają, że wybranek nie wykazuje szczególnej chęci dorównania takiej gorliwości, o czym kobieta spod znaku Baran natychmiast go informuje.

Bliźnięta

Uwielbiają rozpoczynać nowe związki. W takich przypadkach podekscytowanie przeradza się w zdenerwowanie, ale radzą sobie z lękami i szczerze mówią o swoich uczuciach.

Na początku związku kobiety spod tego znaku są obsesyjne i starają się zadowolić ukochanego we wszystkim. Nieustannie okazują mu swoją miłość. Te związki kończą się niezwykle szybko, ponieważ kobiety spod znaku Bliźnięta nie są gotowe, aby zmienić te relacje w coś poważnego.

Strzelec

Są niezwykle odważne w życiu prywatnym. Jednocześnie czują niezwykłą sympatię do osoby, którą kochają. W początku związku doświadczają pełnego zakresu uczuć i przeżyć.

Strzelce rozumieją, że mogą być rozczarowane, a ich miłość nie będzie trwała wiecznie, ale mimo to nie rezygnują z niej. Zachowują się naturalnie, ale w głębi serca są bardzo wrażliwe. Kobiety spod tego znaku cenią swojego partnera i zwracają uwagę tylko na pozytywne cechy jego charakteru.

Waga

Kobiety spod tego znaku są wierne swoim partnerom i zawsze starają się unikać skandali i kłótni w związku. Uwielbiają swojego partnera i zrobiłyby dla niego wszystko. Kobiety spod znaku Waga często podziwiają swojego partnera.

W związkach są całkowicie zafascynowane swoim partnerem i zawsze wierzą, że ich sposób bycia odpowiada powstałym uczuciom. Nierzadko denerwują się, że ukochany nie zachowuje się tak samo.

Kobiety spod znaku Waga chcą widzieć w swoim mężczyźnie tylko dobro, ale zapominają, że on nie potrafi tak samo traktować ich uczuć.

Główne zdjęcie: belnovosti.by