Często po spotkaniu z mężczyzną i po pewnym czasie spędzonym na rozmowach kobiety zastanawiają się, czy zrobiły na mężczyźnie dobre wrażenie i czy naprawdę się spodobały.

Na co należy zwrócić uwagę, aby dowiedzieć czy mężczyzna jest tobą zainteresowany?

Odległość

Nawet jeśli podczas rozmowy celowo cofniesz się o krok, mężczyzna będzie starał się znaleźć się jak najbliżej.

Będzie się starał mieć Cię cały czas na oku. Wypróbuj sztuczkę: spróbuj przesunąć się tak, aby między wami znalazła się jakaś przeszkoda (półka, filar itp.).

Czy mężczyzna natychmiast rzucił się, aby ominąć obiekt zasłaniający mu widok? Nie ma co do tego wątpliwości: on cię lubi!

Gesty

Czy mężczyzna, gdy cię widzi, zawsze gestykuluje bardziej niż zwykle? Oznacza to, że bardzo mu na Tobie zależy! Przyjrzyj się uważnie, czy druga osoba nie powtarza za tobą te same gesty.

Mamy tendencję do przejmowania pewnych cech i zachowania osób, które nam się podobają, nie do końca zdając sobie z tego sprawy.

I jeszcze jeden drobny szczegół: jeśli zauważysz, że podczas rozmowy mężczyzna zmienia pozycję głowy i rąk w taki sposób, że odzwierciedlają one twoją, to prawdopodobnie to właśnie ten przypadek.

Spojrzenie

Zwykle rzuca częste, ale przelotne spojrzenia na osobę, która się podoba. Do tego jego brwi delikatnie się unoszą lub poruszają.

Kolejnym dowodem jest to, że patrzy w lewo, a następnie przesuwa wzrok po twarzy i przesuwa go w prawo.

Zachowanie

Są mężczyźni, którzy potrafią zachować wewnętrzny spokój, ale większość z nich przeżywa ogromne podniecenie i niepewność, gdy spotyka swoją „miłość”.

Zauważ jak zmienia się zachowanie mężczyzny, gdy wchodzisz do pokoju lub spotykasz go na ulicy: natychmiast staje się niezdarny, traci główny wątek w rozmowie, nagle zmienia temat rozmowy lub nie może powstrzymać się od śmiania się z dość przeciętnego dowcipu.

Szczegóły

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, przywiązuje dużą wagę do szczegółów i pamięta o każdym aspekcie jej życia.

Jeśli nie pamiętasz, jak opowiadałaś o jakimś wydarzeniu, a Twój rozmówca starannie przechowuje to w pamięci, jest to kolejny dowód na to, że mężczyzna jest Tobą zainteresowany.

Należy wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Jeśli mężczyzna nie odbiera telefonu podczas rozmowy z Tobą, oznacza to, że jest Tobą bardzo zainteresowany.

Główne zdjęcie: belnovosti.by