Po prostu bądź cierpliwy. Nawet jeśli dziś tego nie czujesz, to w końcu wszystko ułoży się korzystnie dla Ciebie, zobaczysz.

Bądź cierpliwy, a zrozumiesz, dlaczego niektórym ludziom nie jest pisane pozostać w twoim życiu. Nagle zobaczysz wyraźnie ich prawdziwe oblicze. Zobaczysz, jak traktują innych ludzi. Zobaczysz, jak żyją i o czym myślą. I wtedy zrozumiesz, dlaczego ci ludzie nie mogli wnieść nic dobrego do twojego życia i nie zamierzali tego zrobić. Zobaczysz to wszystko i zdasz sobie sprawę, że ich obecność w twoim życiu byłaby jedynie wyczerpująca i rozczarowująca.

Wystarczy być cierpliwym, a karma wróci. Ci, którzy cię okłamali i zdradzili, otrzymają od losu swoją „zapłatę”. W życiu jest bumerang. Wszystko, co mówimy i robimy, wraca do nas. Na przykład pracownik zostaje niesprawiedliwie zwolniony z pracy, a po krótkim czasie w firmie zaczynają się problemy. Z czasem jest coraz gorzej.

Dlaczego? To bumerang. Osoba, która złamała ci serce, zdradziła cię, upokorzyła i zostawiła cię bez poczucia winy, również wcześniej czy później dozna takiej samej zdrady. Przejdzie przez to wszystko, co ty przeszedłeś, również ze swojej winy. Takie jest życie...

Bądź cierpliwy i pozwól, aby karma wykonała za Ciebie całą brudną robotę. Wystarczy być cierpliwym, a wszystko to, co kiedyś wytrąciło Cię z równowagi, zostanie załatwione bez Twojego udziału. Tak, będziesz musiał poczekać. Czasami bardzo długo. Wszechświat jest skonstruowany w taki sposób, że odpowiedzi i sprawiedliwość nie przychodzą od razu. Mogą pojawić się chwile rozpaczy, kiedy wszystko będzie przeciwko Tobie, więc bądź cierpliwy. Wszystko na pewno się ułoży.

Odpowiedź przyjdzie do Ciebie zupełnie niespodziewanie. Na przykład, we wtorek rano. Przy kawie. Kiedy już zdążysz zapomnieć kto cię zdradził i skrzywdził. Nagle poczujesz się swobodnie. Jak po srogiej i niekończącej się zimie. Nagle przed oczami pojawiają się obrazy z przeszłości. Odchylisz się w fotelu i uśmiechniesz: „Teraz to wszystko ma sens. Teraz nie ma żadnej wątpliwości”.

Po prostu bądź cierpliwy, bo kiedy się spieszysz, bardzo często impulsywnie psujesz scenariusz, który przygotował wszechświat. A to może być dla Ciebie bardzo interesujące i przydatne. Czasami dajemy się ponieść emocjom i nie czekamy, aby zobaczyć, jak potoczą się sprawy. Dzieje się tak dlatego, że mamy zbyt dużą obsesję na punkcie uzyskania pożądanego rezultatu natychmiast. Chcemy ukarać tych, którzy nas skrzywdzili, właśnie teraz. Chcemy wyrównać rachunki z tymi, którzy ponownie uderzyli, gdy my upadliśmy. Ale nie należy tego robić. Postępując w ten sposób, uniemożliwiamy wszechświatu tworzyć magię.

Wszystko wraca do pierwotnego stanu. W naszym życiu nic nie pozostaje takie same. Ból i strata zostaną w końcu zastąpione przez radość i dobrobyt.

Bądź cierpliwy i obserwuj, jak twoja wiara pomaga ci zdobyć wszystko, czego pragniesz, a nawet więcej. Bądź cierpliwy i patrz, jak wygrywasz każdą bitwę, o której kiedyś myślałeś, że ją przegrałeś.

Główne zdjęcie: cluber.com.ua