Wygląda na to, że Kate Middleton ma życie, którego można pozazdrościć. Jakże mogłoby być inaczej? W końcu poślubienie księcia to marzenie wielu młodych dziewczyn. Kate udało się spełnić to marzenie. W rzeczywistości jednak księżna Cambridge ma więcej obowiązków, niż niejedna marzycielka mogłaby sobie wymarzyć.

Pragniemy opowiedzieć o napiętym harmonogramie Kate Middleton i ograniczeniach, z jakimi kobieta musi się mierzyć na co dzień. To niesamowite, jak jej się to udaje.

foto: takprosto.cc

Księżna Cambridge

Życie przyszłej żony króla nie polega wyłącznie na wystawnych przyjęciach, na których prezentuje swoje nowe suknie, smakuje wykwintne potrawy i pozuje najlepszym fotografom. Musi prowadzić życie pod stałym nadzorem i sprawdzać każdy krok według zasad protokołu. Nie marudzi i nie narzeka, lecz uśmiecha się, wykonując swoje obowiązki.

foto: takprosto.cc

Niedawno dowiedzieliśmy się więcej o rutynie księżnej. Zaczyna dzień od joggingu. Potem idzie na basen. Taki aktywny początek dnia i poranne ćwiczenia pomagają Kate utrzymać dobry nastrój. Zwłaszcza że lubi spędzać czas w samotności.

Następnie odbywa się śniadanie. Księżna zazwyczaj woli świeże smoothie niż kawę czy herbatę. Jeśli chodzi o skład smoothie, to zawiera on kapustę, szpinak, seler i różne rodzaje zielonej sałaty. Taki napój pozwala organizmowi szybciej się obudzić. Jest również dobry dla układu trawiennego.

foto: takprosto.cc

Po śniadaniu księżna załatwia różne sprawy związane z pracą. Pracuje m.in. dla kilku fundacji charytatywnych. Przed obiadem ma kilka spotkań ze swoimi asystentami, a także z przedstawicielami organizacji publicznych lub politykami.

Kiedy Kate ma kilka godzin wolnego czasu w porze lunchu, spędza je w kuchni przy gotowaniu. Jak twierdzi księżna, uwielbia gotować dla swojej rodziny, więc stara się jak najlepiej wykorzystać każdą okazję.

foto: takprosto.cc

Kate i William starają się zjeść razem kolację, mimo że mają napięty harmonogram. Następnie para spędza trochę czasu ze swoimi spadkobiercami i kładzie ich spać. Potem mogą cieszyć się swoim towarzystwem i oglądać telewizję. Mogą sobie pozwolić na zjedzenie czegoś niezdrowego. Prawdziwa rodzinna idylla.

Choć do niedawna relacje między małżonkami były napięte. W mediach pojawiły się plotki, że książę William miał potajemnie romans z przyjaciółką Kate, Rose Hanbury. Rodzina królewska zaprzeczała temu na wszelkie sposoby, ale zarówno Kate, jak i William przestali później komunikować się z Rose. Księżna zaczęła spędzać więcej czasu ze swoim mężem.

foto: takprosto.cc

W życiu Kate istnieją różnego rodzaju ograniczenia. Niektóre z nich wcale nie są łatwe do wytłumaczenia. Na przykład nie może ona podróżować z mężem i dziećmi. Protokół królewski zabrania tego, aby chronić rodzinę królewską przed wypadkami.

W końcu, gdyby doszło do najgorszego, mogłoby to pozbawić życia kilku następców tronu naraz. I właśnie dlatego książę William nigdy nie podróżował ze swoim ojcem księciem Karolem. Nie może też podróżować z synem.

foto: takprosto.cc

Oczywiście, w miejscach publicznych Kate zawsze wygląda zgrabnie, świetnie ubrana, o nienagannych manierach i z szerokim uśmiechem. Nie wszyscy jednak rozumieją, z jakimi trudnościami musi się zmagać. Ale nie narzeka. Dzięki temu zyskuje większe uznanie w oczach tych, którzy się na tym znają. Wygląda na to, że ta piękna młoda dama byłaby godną królową.

Główne zdjęcie: takprosto.cc