Jaskrawe i odważne stroje królowej Elżbiety zawsze zachwycają wyrafinowaniem i subtelnym wyczuciem stylu. Wygląda na to, że ma taki sam styl przez całe życie. Nie jest to jednak prawdą, jej styl ewoluował przez lata. Królowa Elżbieta w młodości była prawdziwą fashionistką. To nie przypadek, że Elżbieta II pozostaje ikoną stylu od 68 lat.

Dziś pokażemy, jak ubierała się Elżbieta II, zanim zaczęła nosić ubrania w jednym fasonie. Uwaga, spojler: wspaniale się ubierała.

MŁODA KRÓLOWA ELŻBIETA

1. Młoda, 21-letnia księżniczka Elżbieta z siostrą księżniczką Małgorzatą, 1948 r. Wspaniała figura i nienaganny styl.

foto: takprosto.cc

2. Podróż służbowa po Australii, 1954 r. Królowa Elżbieta w młodości wyglądała olśniewająco. Ta suknia w kolorze szmaragdowym jest naprawdę imponująca.

foto: takprosto.cc

3. Młoda królowa Elżbieta II i książę Edynburga, 1954 r. Tak wspaniała, że brak słów. Styl jest skromny, ale bardzo udany.

foto: takprosto.cc

4. Elżbieta II podczas podróży po Australii, 1963 r. Lekka sukienka o prostym kroju. Ale bardzo dobrze pasuje do jej figury i podkreśla wszystkie jej walory.

foto: takprosto.cc

5. Uroczyste wydarzenie w Kanadzie, 1976 r. Królowa Elżbieta w czasach swojej młodości wiedziała wiele o luksusowych sukniach. Ten strój naprawdę zrobił na nas wrażenie. Wykwintna biała sukienka z zielonym wzorem. Biżuteria była doskonale dobrana, a jej harmonijne połączenie z suknią było niezwykłe.

foto: takprosto.cc

6. Rodzina królewska w Kanadzie podczas Igrzysk Olimpijskich, 1976 r. Niby zwykła sukienka, ale jakże pasuje do Królowej. Zielony to zdecydowanie jej kolor.

foto: takprosto.cc

7. Oficjalna wizyta królowej Elżbiety w Australii, 1981 r. Ten strój jest już bliższy uniwersalnemu krojowi. Krój bardziej przypomina współczesne stroje królowej.

foto: takprosto.cc

Oczywiście styl królowej Elżbiety zawsze był nieskazitelny. Zarówno w młodości, jak i teraz. Prawdziwa ikona stylu, bez dwóch zdań. Wiele kobiet powinno się na niej wzorować.

Najbardziej spodobała nam się sukienka z oficjalnej wizyty w Kanadzie. Z pewnością jest to świetny wybór.

Główne zdjęcie: takprosto.cc