Kobieta ze Stanów Zjednoczonych pomagała swojej krewnej w remoncie domu. Podczas pracy usłyszała w ogródku pisk. Kiedy podążyła za dźwiękiem zobaczyła kociaka, tak malutkiego, że nie zdążył jeszcze otworzyć oczu.

foto: juise.ru

Kobieta postanowiła zostawić kociaka w tym samym miejscu, była pewna, że jego matka jest gdzieś w pobliżu i wkrótce się pojawi, aby się nim zaopiekować. Czas mijał, ale popiskiwanie nie ustawało, więc kobieta zdała sobie sprawę, że kotka już nie wróci, a kociak jest bardzo głodny.

foto: juise.ru

Kobieta zabrała kociaka do domu. Miała już sunię o imieniu Rocky, która kilka dni wcześniej urodziła szczeniaki. Kobieta obawiała się, że Rocky będzie nieufna, a nawet agresywna wobec kociaka, ale sunia natychmiast zaakceptowała maleństwo.

foto: juise.ru

Podczas gdy Rocky karmiła szczeniaki, cały czas wpatrywała się w kociaka. Jak się okazało, sunia już wcześniej była opiekunką małej świnki morskiej i małego królika, więc i tym razem nie mogła zostawić kociaka w trudnej sytuacji.

Rocky została przybraną mamą kociaka. Zdjęcia ich wzruszającego spotkania doprowadziłyby do łez nawet najbardziej nieczułe osoby. Dla Rocky bycie mamą to powołanie i praca, którą wykonuje bardzo dobrze.

foto: juise.ru

W ciągu kilku tygodni szczenięta urosły, a wraz z nimi urósł również kociak. Maluchy są bardzo pogodne i spędzają większość czasu na wesołych zabawach. Z kolei najmniejszy z nich, kotek, otrzymuje najwięcej czasu i uwagi od swojej psiej mamusi.

Główne zdjęcie: djuise.ru