Podczas spaceru pies usłyszał pisk i poprowadził właściciela w inną stronę. Okazało się, że jest tam malutki kotek, który zgubił matkę i bardzo potrzebował pomocy.

Podczas spaceru pies o imieniu Tang zauważył małego kotka, który błąkał się samotnie po ulicy. Dołączył do niego inny pies, z którym spacerował jego właściciel, i obaj zaczęli ostrożnie obwąchiwać kociaka. Tang natychmiast zaprowadził swojego właściciela do malucha, aby pokazać, że kociak potrzebuje pomocy.

foto: petpop.cc

Właściciel o imieniu Zak od razu zauważył kociaka - biedactwo musiało zgubić mamę i piszczało bardzo głośno. Mężczyzna postanowił zabrać kociaka ze sobą, aby mu pomóc – wraz z psami i maleństwem wrócili do domu. Mężczyzna był zdziwiony, że przez cały czas jego psy były zaskakująco łagodne i czułe w stosunku do kociaka.

foto: petpop.cc

W domu właściciele dowiedzieli się, że to mała kotka. Kiedy właściciele wykąpali i nakarmili maleństwo, psy nadal spędzały czas wokół niej, tak jakby pilnując. Tang był najbardziej czuły i troskliwy wobec maleństwa. Obwąchał kociaka ze wszystkich stron, nieustannie obserwując i opiekując się maleństwem.

foto: petpop.cc

Po kilku dniach kotka lepiej się poczuła i z każdym dniem stawała się coraz bardziej aktywna i silniejsza. Wkrótce zaczęła aktywnie bawić się z psami, a one nadal ją chroniły, biorąc na siebie obowiązki rodzicielskie. Widząc, jak psy przywiązały się do maleństwa, właściciele postanowili zostawić kociaka u siebie!

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

foto: petpop.cc

Główne zdjęcie: petpop.cc