Bohaterka, o której dziś opowiem, nazywa się Ivanka i ma 37 lat. Pojawiła się w jednym z odcinków „Ekspresowej transformacji” w ukraińskiej telewizji.

W tym programie prezenterki po prostu wybierają z ulicy kobietę, która im się podoba i robią jej makijaż, włosy i stylizację.

Należy powiedzieć, że nie wszystkie bohaterki się z tym zgadzają, wiele musi to najpierw przemyśleć. Ivanka oczywiście zgodziła się i powiedziała, że ​​zrobi to ze względu na swojego przyszłego męża i synów.

Ivanka pracuje jako motorniczy tramwaju, co odcisnęło piętno na stylu jej ubierania się i na całym wizerunku. Dżinsy, buty, kamizelka - wszystko to, bo w tramwaju i na zajezdni jest całkiem zimnawo.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Początek transformacji:

Przemiana rozpoczęła się od okolicy szyi i dekoltu. Te części bardzo szybko odkrywają kobiecy prawdziwy wiek - w tym celu zastosowano na nie maseczkę.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Co zrobiono z włosami:

Postanowiono zafarbować włosy na wystarczająco jasny kolor i skrócić je. Postanowili zrezygnować z koloryzacji, ponieważ dodałoby jej to lat. Ivanka oczywiście się nie zgodziła, bo jaka dziewczyna chciałaby obciąć włosy. Skoro już zgodziła się przyjść do programu, nie było odwrotu.

foto: storyfox.ru

Makijaż:

Ivance również nie podobał się kwadratowy kształt twarzy, co zostało skorygowane za pomocą makijażu.

Ważnym zadaniem było również ukrycie blizny pooperacyjnej na szyi Ivanki. Użyto do tego lekkiego szalika.

foto: storyfox.ru

Ponieważ bohaterka ma mały brzuszek, staraliśmy się odwrócić od niego uwagę za pomocą akcentu na biuście.

Poproszono ją o założenie biustonosza push-up i rozkloszowanej spódnicy z wysokim stanem.

foto: storyfox.ru

Ostateczny wynik:

Efekt okazał się bardzo dobry, a dziewczyna po przemianie wygląda wyraźnie młodziej. Kiedy przyszła do zajezdni tramwajowej, nie chciano jej wpuścić, bo strażnik jej nie rozpoznał!

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Dziękuję za przeczytanie artykułu! Jak ci się podoba ta transformacja?

Główne zdjęcie: storyfox.ru