Julia Roberts ma sławną siostrzenicę, a Zoe Kravitz ojczyma z „Gry o Tron”.

Wszyscy wiedzą o rodzinnych powiązaniach sióstr Kardashian, ale w większości przypadków gwiazdy nie afiszują się ze swoim pokrewieństwem. Zdziwiłbyś się, gdybyś dowiedział się, które ze znanych aktorek i aktorów są ze sobą spokrewnione.

Julia Roberts jest ciotką Emmy Roberts

foto: google

To nie przypadek, że aktorki mają takie samo nazwisko. Emma jest siostrzenicą Julii Roberts. Nic dziwnego, że dziewczyna poszła w ślady sławnej cioci, ponieważ większość dzieciństwa spędziła na planie filmowym z nią i swoim ojcem Eric Roberts.

Emma jest już także dość znaną aktorką. Ma dopiero 31 lat, a już zagrała w 60 filmach, z których najbardziej znane to „American Horror Story” i „We Are the Millers”.

Dakota i Elle Fanning są siostrami

foto: google

Trudno powiedzieć, która z sióstr Fanning jest bardziej utalentowana i odnosi większe sukcesy, ale każda z nich przeszła do historii hollywoodzkiego kina. Starsza Dakota zagrała w takich filmach jak „Wojna światów”, „Zmierzch. Księżyc w nowiu” i „Ocean's 8”, a młodsza Elle wystąpiła w „Super 8”, „Czarownica” i „The Great”.

Nawiasem mówiąc, kariery Elle i Dakoty łączą się od dzieciństwa. Wszystko zaczęło się od castingu do filmu „Sam”, gdzie reżyser zauważył siostry Fanning i zaprosił je do zagrania córki swojego bohatera, tylko w różnym wieku. Film odniósł sukces, a małe aktorki zdobyły pierwszą sławę - tym samym rozpoczęły swoją karierę w Hollywood.

Kate Hudson jest córką Goldie Hawn

foto: google

To proste: gwiazda „Jak stracić chłopaka w 10 dni” Kate Hudson jest biologiczną córką gwiazdy lat 80-tych Goldie Hawn.

Goldie ma na swoim koncie 46 filmów, a za rolę w filmie „Kwiat kaktusa” otrzymała Oscara i Złoty Glob. Kate wystąpiła w 32 projektach i zdobyła Złoty Glob za rolę w filmie „U progu sławy”.

Matka i córka mają świetne relacje: spędzają razem dużo czasu, biorą udział w programach i udzielają wspólnych wywiadów, a ostatnio Goldie i Kate pojawiły się na okładce magazynu People.

Dakota Johnson jest córką Melanie Griffith

foto: google

Kolejna para aktorek, którą łączą bliskie więzy rodzinne: Dakota Johnson jest córką Melanie Griffith. Melanie urodziła ją w małżeństwie z aktorem Donem Johnsonem, z którym wkrótce się rozwiodła. W 1996 r. Griffith wyszła za mąż za Antonio Banderasa - był ojczymem Dakoty przez 18 lat, dopóki ten związek również się nie rozpadł.

Melanie Griffith była gwiazdą lat 80. i zdobyła sławę dzięki filmu „Pracująca dziewczyna”, za rolę w którym była nominowana do Oscara i zdobyła Złoty Glob jako najlepsza aktorka roku.

Dakota Johnson zadebiutowała w 1999 roku rolą w filmie „Wariatka z Alabamy”, ale aktorka zyskała większą popularność po zagraniu w „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Owen i Luke Wilsonowie są braćmi

foto: google

Żeby było jasne: Luke jest brunetem, a Owen blondynem. Pierwszy z nich gra w filmach beznadziejnego romantyka, drugi - beztroskiego faceta. Obaj bracia od wielu lat odnoszą sukcesy w filmach.

Owen ma 53 lata. W trakcie swojej kariery aktorskiej wystąpił w 70 projektach, z których najbardziej znane to „Marley i ja”, „Noc w muzeum” oraz „Grand Budapest Hotel”.

Luke ma 50 lat. On również zagrał w prawie siedmiu tuzinach filmów i zdobył popularność na całym świecie. Jego najbardziej znane role to: „Legalna blondynka”, „Zombieland: Kulki w łeb", „Genialny klan”.

Jason Momoa jest ojczymem Zoe Kravitz

foto: google

Dla wielu osób Jason Momoa jest mężem pięknej Daenerys Targaryen. W prawdziwym życiu aktor był do stycznia tego roku w związku małżeńskim z aktorką Lisą Bonet, która ma córkę Zoe, dziecko z pierwszego małżeństwa z Leni Kravitz. Momoa został ojczymem Zoe, a później kochającym ojcem ich wspólnych dzieci z Lisą.

W styczniu tego roku Momoa i Bonet rozwiedli się, ale nie miało to wpływu na jego relacje z przybraną córką. Nadal dobrze się komunikują i nawzajem się wspierają.

Nawiasem mówiąc, Zoe Kravitz, podobnie jak jej ojczym, robi karierę aktorską. W filmie „Batman”, który ukazał się miesiąc temu, zagrała rolę Catwoman. Natomiast Jason Momoa będzie w nowej części „Szybkich i wściekłych”, której premiera zaplanowana jest na maj 2023 roku.

Główne zdjęcie: google.com