Dla każdej kobiety byłoby nieprzyjemne i przykre, gdyby jej partner zdradzał lub miał romans na boku. Aby temu zapobiec, będzie starała się wzmocnić więź emocjonalną z ukochanym, urozmaicić związek.

Zapobiega to zdradzie, zmniejsza jej prawdopodobieństwo. Ale w swoich koszmarach może zobaczyć najokropniejszą z możliwych dla niej wersji. Oczywiście będzie się zastanawiać, dlaczego jej się to przyśniło.

Sen o niewierności partnera może być interpretowany na różne sposoby. Zależy to od niektórych szczegółów związanych ze snem.

Zdrada w miejscu publicznym

Jeśli mężczyzna we śnie nie wstydzi się swojego zachowania, jeśli zdradza kobietę w taki sposób, że inni mogą to zobaczyć, nie wróży to nic dobrego.

Kobieta prawdopodobnie otrzyma niezbyt miłe wiadomości. Dowie się o tym od swojej przyjaciółki, od której nie będzie spodziewała się usłyszeć niczego złego.

Zdrada widziana przez okno

Dziewczyna, która śni, że obserwuje przez okno, jak jej chłopak ją zdradza, znajdzie się na życiowym rozdrożu. Będzie musiała dokonać trudnego wyboru, podjąć poważną decyzję. Będzie miała na to niewiele czasu, co sprawi, że będzie bardziej zdenerwowana niż zwykle.

Będzie się wahać. Ale najlepiej, żeby się uspokoiła, zebrała myśli. Dzięki temu może uniknąć popełnienia poważnych błędów.

Zdrada, która ciągnie się już przez dłuższy czas

Jeśli we śnie uświadomi sobie, że mężczyzna zdradza ją od dłuższego czasu, jeśli znajdzie potwierdzenie tego we śnie, w rzeczywistości czeka ją rozczarowanie.

Jej oczekiwania nie zostaną spełnione i będzie z tego powodu bardzo zdenerwowana. Nie będzie w stanie osiągnąć tego, co chce, i nie będzie zadowolona z efektów swojej długotrwałej pracy.

O zdradzie poinformują przyjaciele

Tak naprawdę dziewczyna jest oszukiwana. Świadczy o tym ta nocna historia. Prawdopodobnie ktoś knuje za jej plecami, planuje jak zrobić coś złego. Konsekwencje nie będą wprawdzie bardzo poważne, ale z pewnością nieprzyjemne.

Jak widać, sen o zdradzie jest nie tylko nieprzyjemny sam w sobie. Jest to także zwiastun niezbyt dobrych rzeczy, które mają nadejść.

Główne zdjęcie: google.com