Królowa muzyki pop nie szczędziła filtrów na zdjęciach, na których pozuje z kolumbijskim piosenkarzem Malumą

foto: umagazine.ru

Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i wideo z krótkiego tournée w mieście Medellín, gdzie przybyła na zaproszenie słynnego kolumbijskiego piosenkarza Maluma, aby wystąpić na jednym z koncertów w ramach jego światowej trasy koncertowej. Mają już za sobą wspólną pracę: w 2019 r. duet nagrał kompozycję Medellín, która znalazła się na płycie Madame X, którą zagrali ze sceny w miniony weekend.

foto: umagazine.ru

Na opublikowanych zdjęciach 63-letnia Madonna w kowbojskim kapeluszu, ze swoimi warkoczami i mnóstwem biżuterii pozuje z 28-letnim idolem muzyki pop, który z tej okazji przefarbował na różowo swoje krótkie włosy.

foto: umagazine.ru

Kariera Malumy stale się rozwija i nabrała rozpędu po premierze filmu „Wyjdź za mnie”, w którym zagrał z Jennifer Lopez.

foto: umagazine.ru

Jeśli chodzi o Madonnę, wydaje się, że po prostu dobrze się bawi: gwiazda lubi wyglądać młodo i szokować publiczność. Niedawno rozstała się ze swoim chłopakiem, który jest w tym samym wieku co Maluma, i teraz ma pełną swobodę w wyborze partnerów do zdjęć, koncertów i czegokolwiek innego, co tylko chce.

foto: umagazine.ru

Główne zdjęcie: umagazine.ru