Wiele osób twierdzi, że radowanie się z porażki i dziękowanie za nieszczęścia to oszukiwanie samego siebie. To jest głupota. I mają rację. Ale czy ich prawda przynosi im szczęście?

Większość ludzi reaguje na kłopoty w standardowy sposób: irytacją, agresją i negatywnością. Człowiek zaczyna zmagać się z sytuacją, czując w sobie opór. Złudzeniem jest wiara, że ​​przy pomocy irytacji można poprawić sytuację.

Jaki jest cel negatności? Nie ma celu. Wręcz przeciwnie, irytacja i agresja tworzą jeszcze więcej negatywności.

Naukowcy badający świat kwantowy mówią: cały świat to energia. Wszystkie cząstki są wszędzie w tym samym czasie. Nazywa się to niepewnością kwantową. To paradoks. Dopóki nie ma obserwatora – osoby – świat nie istnieje. Ale to jest fakt naukowy.

Wszystkie cząstki elementarne zmieniają swój stan po prostej obserwacji. Oznacza to, że ludzkie oczekiwania zawsze wpływają na wynik eksperymentu. Każda osoba ma 100% racji. Zawsze najpierw w coś wierzysz, a potem znajdujesz potwierdzenie swoich przekonań.

Na przykład uważasz, że brakuje Ci pieniędzy. I to prawda. Ciągle ich nie masz. Albo w tym mieście nie da się znaleźć dobrej pracy. I znowu masz rację. Ale obok ciebie, po drugiej stronie ulicy, mieszkają ludzie, którzy mają dość pieniędzy na wszystko. I mają dobrą robotę. Czemu? Mieli szczęście? Nie.

Prawo fizyki kwantowej. Ty zawsze! Zawsze! Bez wyjątku otrzymujesz oczekiwany wynik!

Jeśli nie zgadzasz się z moim punktem widzenia, masz 100% racji. Ale czy twój punkt widzenia przynosi ci spokój, zadowolenie, radość? Czy pomaga łatwo pokonywać wszystkie przeszkody? Jeśli odpowiedź brzmi tak, chciałbym się od ciebie pouczyć. Szczerze.

Osobiste doświadczenie

Kiedy zraniłem się w rękę, byłem w rozpaczy. Lekarze powiedzieli mi, że to niepełnosprawność. I wierzyłem. A potem czytałem o ludziach, którzy wyzdrowieli po strasznych obrażeniach. I wierzyłem, że to możliwe. Rezultat: teraz moja ręka jest całkowicie zdrowa.

Przez 15 lat wierzyłem, że ubóstwo jest wyrokiem śmierci. Ciężko pracowałem i to wszystko na nic. A potem uwierzył, że z łatwością mogę osiągnąć wolność finansową i wszystko się udało. Wierzyłem, że trzeba walczyć o życie, a mój świat jest niebezpieczny, zdradziecki i okrutny. Teraz wierzę: zawsze jestem chroniony. Wszystko dla mojego szczęścia. Mój świat się o mnie troszczy. I dlatego do wszystkiego mówię „Hurra!!!”!

W każdej chwili dokonujemy wyboru. W każdej sekundzie tworzymy naszą rzeczywistość.

Za każdym razem, gdy dzieje się coś, czego nie chcesz, masz wybór. Jesteś na kwantowym rozdrożu. A jeśli jesteś zły, skręciłeś w złą stronę. Skręciłeś w zły świat.

Jeśli ci się tam podoba, wszystko jest w porządku. Jeśli nie, powiedz sobie: „Hurra!!!” Wszystko w porządku. I witaj w rzeczywistości! Rzeczywistość jest zawsze miła i neutralna. Tylko twoje myśli, oceny ją zabarwiają.

Kiedy szczerze cieszysz się jakimkolwiek doświadczeniem, wszystkie twoje problemy rozwiązują się same. Ale osobiście wolę ciszę i spokój.

Podziel się swoim doświadczeniem jedności z życiem, jestem pewien, że możesz pomóc wielu ludziom żyć radośniej i prościej.

Główne zdjęcie: storyfox.ru