Główne zasady piękna jednej z najbardziej spektakularnych i silnych kobiet.

Zawsze wyglądać spektakularnie, być pełną energii i inspirować innych – dzielimy się sekretami urody aktorki Angeliny Jolie.

Minimum kosmetyków

MAM NAJBARDZIEJ NUDNĄ KOSMETYCZKĘ: TYLKO CZERWONA SZMINKA, CZARNY LINER I TUSZ.

W życiu codziennym Angelina nie lubi nosić makijażu, a nawet na czerwonym dywanie aktorka woli nie używać wielu produktów. Jej wizytówką są idealne czerwone usta. Wizażystka Mateen, który odpowiedał za makijaż aktorki na premierze Maleficent, użył konturówkę Laura Mercier i szminkę Code 8.

Ochrona skóry

Wiadomo, że Jolie od wielu lat odwiedza tego samego dermatologa i przywiązuje dużą wagę do pielęgnacji skóry. Dlatego kosmetyki pielęgnacyjne są podstawą arsenału urody aktorki. Angelina preferuje łagodne środki myjące i często używa kwasów. Jednym z jej ulubionych produktów są plastry z kwasem glikolowym, które złuszczają skórę i odblokowują pory.

Kolejnym ulubieńcem aktorki jest przeciwstarzeniowy olejek do twarzy Guerlain. Nadaje cerze blasku, nawilża i odżywia. Jak powiedziała Angelina, ten olejek jest zawsze w jej torebce. Aktorka od czterech lat jest ambasadorką Guerlain i wspólnie z marką opracowała pięcioletni program ekologiczny na rzecz kobiet z grup o niskich dochodach.

Ochrona przed słońcem

Pomimo tego, że Angelina odziedziczyła po matce oliwkowy odcień skóry, aktorka stara się nigdy nie opalać. Od najmłodszych lat była przyzwyczajona do nakładania kremów przeciwsłonecznych na twarz, nawilżania skóry i noszenia czapek w słoneczne dni.

Po ciąży aktorce pozostała pigmantacja, co według jej słów objawia się po pracy w słonecznych krajach. Zabiegi laserowe pomogły Jolie się jej pozbyć.

Jeden zapach na każdą okazję

Angelina od kilku lat jest wierna zapachu Mon Guerlain. Aktorka uważa, że ​​perfumy powinny kojarzyć się z człowiekiem. Przed zrobieniem „swojego” zapachu aktorka skonsultowała się z dziećmi: ważne jest dla niej, aby perfumy podobały się również im.

Czas sam na sam ze sobą

Jolie jest nie tylko aktorką, ale także matką sześciorga dzieci, z których każde wymaga uwagi. Mimo to stara się znaleźć czas dla siebie.

JESTEM OSOBĄ, KTÓRA MUSI PYTAĆ: „CZY MOŻESZ NIE ROZMAWIAĆ KIEDY JESTEM POD PRYSZNICEM? CZY MOŻESZ PRZYNAJMNIE NIE OTWIERAĆ DRZWI? POZWÓL MI SKOŃCZYĆ I WYJŚĆ. DAJ MI SEKUNDĘ." DAJCIE MI SEKUNDE - TO KLUCZ DO PROBLEMU.

Miłość do siebie jest miłością do życia

W wywiadzie Angelina powiedziała, że ​​najważniejsza jest samoakceptacja. Jeśli człowiek czuje się komfortowo sam ze sobą, jego życie staje się interesujące. Główną zasadą piękna aktorki jest odczuwanie pełni życia. „Żyj pełnym i szczerym życiem” — radzi Jolie. „Ten wewnętrzny płomień sprawia, że ​​jesteś piękna”.

Główne zdjęcie: google.com