Jak słodko!

Właściciele małych szczeniąt wiedzą, że czasami jest z nimi tak samo trudno jak z dziećmi. Na przykład chcą się bawić i nie chcą iść spać. Dla Carilli Punzalan z Filipin stało się to prawdziwym problemem, ponieważ ma jednocześnie cztery szczenięta shih tzu! A dziewczyna wymyśliła własną metodę, wideo z którą szybko zyskuje na popularności!

Według słów starszej siostry, szczenięta należą do Carilli i jest z nimi naprawdę sporo kłopotów. W szczególności cała czwórka nie może iść spać w tym samym czasie, nawet jeśli po całym dniu jest wyczerpana. Nie pomaga ani wyłączanie światła, ani kołysanka. Carilla próbowała różnych sposobów i ostatecznie natrafiła na bardzo prostą, ale skuteczną metodę. Każdego szczeniaka trzeba pocałować przed pójściem spać, ale nie symbolicznie, ale z sercem. I więcej niż raz. To naprawdę działa jak magia - spójrz, na filmie szczenięta ustawiają się w kolejce, a po pocałunkach leżą spokojnie i tylko drgają łapkami!

Source: youtube.com

Filmik stał się wirusowy w lokalnych sieciach społecznościowych, ludzie są nim zachwyceni i wzruszeni. A miłośnicy psów, spośród konkurujących ze sobą właścicieli niespokojnych szczeniąt piszą – to działa, metoda to coś! Tylko trzeba całować z serca, pies doskonale wszystko rozumie. I bez głupich gierek, musisz wyraźnie powiązać całowanie z pójściem spać. Rozwinąć refleks.

Główne zdjęcie: storyfox.ru