Wszystko zależy od tego, kim jest dana osoba według horoskopu. Niektóre znaki zodiaku są bardziej zdolne do rozwiązywania problemów, podczas gdy inne potrzebują pomocy innej osoby.

Baran

Aby wyprowadzić Barana z równowagi, wystarczy poddać pod wątpliwość, że jest lepszy od innych. I od razu stanie się jasnym, że chęć wygranej i bycia pierwszym wynika z ogromnego braku zaufania do swoich umiejętności.

Byk

Byk bardziej niż czegokolwiek obawia się zmian. Dlatego zabezpieczają się potrójnie, a także mają możliwość znalezienia dodatkowych źródeł, jeśli wszystko inne zawiodzie. Niestety, ich głównym motywem jest strach przed zmianą.

Bliźnięta

Ten znak zodiaku potajemnie boi się, że inni uznają go za „manekina” i głupca. Dlatego zawsze stara się wywrzeć maksymalne wrażenie kompetencji, wykształcenia i erudycji. Ale czasami osiąga dokładnie odwrotny skutek.

Rak

Łatwiej jest wymienić kompleksy, których Raki nie mają. Poważnie, po prostu z definicji mają największe problemy ze wszystkich znaków zodiaku. Jeśli Rak nie zaczął jeszcze odwiedzać psychologa, to jest to jakiś zły Rak, który nie chce pozbyć się całego ciężaru problemów, które ciążą na nim każdego dnia.

Lew

Lwy boją się być odrzucone. Ten lęk pochodzi z niejasnego wewnętrznego uczucia, że ​​nie są tak błyszczące i piękne, jak same o sobie myślą. Nie są w stanie do tego się przyznać.

Panna

Panny są nieco zafiksowane na punkcie swojego zdrowia. Każdy pryszcz jest powodem paniki, każdy kaszel to powód, aby pilnie wezwać karetkę. Po prostu Panny doskonale zdają sobie sprawę z całego szeregu strasznych konsekwencji, do których może doprowadzić nawet najprostsza choroba. O tak, i boją się też, że inni zrozumieją, że mimo wszystkich wysiłków nie osiągnęły ideału.

Waga

Waga boi się wywrzeć na kimś złe wrażenie. Naprawdę chcą zadowolić wszystkich. Nawiasem mówiąc, wynika to również z braku zaufania do ich umiejętności. Ponadto Waga boi się bezpośrednich konfliktów i będzie starała się ich unikać za wszelką cenę.

Skorpion

Skorpiony tworzą tak wyszukane maski za którymi się kryją, że nikt nie wie o kompleksach i lękach, które skrywają w duszy. Mają tylko nieznacznie mniej kompleksów niż Rak. Po prostu Skorpiony wiedzą, jak się zachować w każdej sytuacji, bez względu na wszystko.

Strzelec

Strzelec absolutnie nie wie, jak przegrać. Każda porażka, nawet najmniejsza, jest dla nich osobistą tragedią. I nie zawsze jest to postrzegane jako powód do podjęcia pracy nad sobą - znacznie częściej dochodzi do agresji wobec tych, którzy okazali się lepsi od nich.

Koziorożec

Koziorożce mają kompleksy z powodu braku powodzenia płci przeciwnej i ich wyglądu. Te kompleksy tylko narastają z wiekiem. Szczególnie wtedy, kiedy otoczenie nie ma problemów w życiu osobistym. Stąd brak wiary we własną atrakcyjność i możliwość znalezienia szczęścia w życiu osobistym.

Wodnik

Wodnicy tak bardzo boją się rutyny i monotonii, że są gotowi zaangażować się w każdą przygodę, aby tego uniknąć. Kategorycznie nie lubią podejmować decyzji i być za coś odpowiedzialni.

Ryba

Ryby są niezwykle zależne od opinii innych. Można powiedzieć, że żyją po to, by ktoś je chwalił. Cóż, możesz do tego dodać zwykłe kompleksy dotyczące wyglądu, braku talentu lub problemów w sferze miłosnej.

Główne zdjęcie: volkovysk.by