Tak czy inaczej, czasami trzeba zwierzyć się. To nie marudzenie, po prostu czasami nawet najsilniejsi ludzie tego potrzebują. Ale nie każdemu i nie zawsze można wszystko powiedzieć. Niektórzy nie zrozumieją, inni rozpowiedzą dalej. W ten sposób dochodzimy do tematu tego artykułu. Będzie o znakach zodiaku, które nigdy nie ujawnią twoich sekretów.

Zacznę od przedstawicieli Panny. Wszyscy wiemy, że przedstawiciele tego znaku to bardzo rzetelni ludzie. Kiedy Panna czegoś chce lub nie chce, trudno jej przeszkodzić. Perswazja jest bezużyteczna, fizyczny wpływ tylko doprowadzi do złości Panny.

A jednak Panny słyną z tego, że wiedzą, jak trzymać buzię na kłódkę. Zwłaszcza jeśli dotyczy to w jakiś sposób ich bliskich. Od przedstawiciela tego znaku trudno będzie dowiedzieć się czegoś konkretnego, ponieważ odpowiadają monosylabami i banalnie. A jeśli mówimy o tajemnicach, Panna nigdy nie zdradzi bliskich.

Kolejni na liście są przedstawiciele Wagi. Są towarzyscy, rozmowni, bardzo mądrzy ludzie. Zawsze jest ciekawie z przedstawicielami Wagi. Ale przy tym wszystkim nie są gorsi od Panny w utrzymywaniu tajemnic. A może lepsi w zależności od tego, na którą stronę patrzysz.

Chodzi o to, że jeśli Panny wolą nie odpowiadać ze stoickim spokojem, unikać odpowiedzi, to Waga się nie zamknie i, wręcz przeciwnie, będzie dużo mówić… Zaprowadzi rozmowę w drugim kierunku, ale tajemnic nie zdradzi. A pytający nie będzie pamiętał o tajemnicy, tyle informacji będzie musiał przetrawić.

Na zakończenie wspomnę o przedstawicielach Koziorożca. Ci ludzie są bardzo konkretni i poważni. Nie, oczywiście mogą żartować i śmiać się serdecznie. Ale kiedy trzeba, Koziorożec będzie milczał jak partyzant.

Albo bez owijania w bawełnę uświadomi pytającego, że nie co wsadzać twój ciekawski nos w sprawy innych ludzi. Zwłaszcza jeśli są to sprawy Koziorożca i jego bliskich.

Główne zdjęcie: google.com