Włosy są nośnikiem energii i informacji. To nie tylko ozdoba, ale także środek, dzięki któremu można wpływać na sytuację i ludzi wokół siebie.

Włosy są często wykorzystywane podczas przeprowadzania różnych rytuałów lub obrzędów. Po takim rytuale ofierze podkłada się włosy w takim miejscu, aby miała z nimi styczność.

Jeśli znajdziesz choć kilka kosmyków włosów na swoim progu, zachowaj ostrożność. Oznacza to, że ktoś próbował rzucić urok, którego konsekwencje mogą być różne.

Problemy zdrowotne

Osłabienie i nieprzyjemne odczucia fizyczne mogą pojawić się po próbie rzucenia uroku.

Osoba taka może czuć się osłabiona bez żadnego powodu, a jej nastrój również może być kiepski. Leczenie nie będzie skuteczne, ponieważ nikt nie będzie w stanie zdiagnozować i przepisać tego, co jest potrzebne.

Kłótnie

Będą się one zdarzać bez żadnego powodu. Osoba ta będzie kłócić się z przyjaciółmi, nie będzie dobrze traktować swoich bliskich.

Będą się na nią obrażać i nie będą przyjmować jej przeprosin. Stopniowo człowiek przekona się, że jest samotny i że nikt nie chce przebywać w jego towarzystwie.

Wydatki

Będą one nieprzewidziane i duże. Pieniądze nie zostaną w portfelu na dłużej, będzie ich stale brakować.

Powodem tego jest konieczność częstego kupowania urządzeń, ponieważ nie będą dobrze działać, oraz żywności, ponieważ będzie szybko się psuć.

Dziwne odgłosy

Człowiek będzie często je słyszał. Przy założeniu, że nikt lub nic ich nie tworzy. Często będzie mu się wydawało, że ktoś go woła, że ktoś do niego mówi. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy jest sam.

Wszystkie te konsekwencje będą odczuwalne po pojawieniu się kosmyków włosów na progu domu. Warto być na to przygotowanym, aby niespodziewane okoliczności nie pogorszyły sytuacji.

Główne zdjęcie: google.com