To wyjście już przeszło do historii: Londyn wstrzymał oddech, gdy witał wspaniałą księżną Cambridge. Tom Cruise podał Kate rękę w odpowiednim momencie, a teraz ten gest jest przedmiotem wielu dyskusji

Po premierze filmu „Top Gun: Maverick” na Festiwalu Filmowym w Cannes, obsada i twórcy filmu zaprezentowali swoje dzieło w Londynie. I to z królewskim rozmachem. Książę i księżna Cambridge postanowili wybrać się na randkę do kina. Para wzięła udział w premierze gorąco dyskutowanego filmu akcji.

foto: elle.ru

Stylizacja była apoteozą królewskiej elegancji: nigdy wcześniej Kate Middleton nie prezentowała się w taki sposób. Mimo braku tiary księżna wyglądała szykownie i arystokratycznie. Styliści wybrali dla niej suknię Rolanda Moureta z odkrytymi ramionami, która wyglądała efektownie.

Szczupła sylwetka Kate została podkreślona po raz kolejny przez obcisłą sukienkę: jej ramiona i talia były źródłem fascynacji publiczności.

foto: elle.ru

Jeśli chodzi o biżuterię, księżna wybrała kolczyki w kształcie spadającej gwiazdy z platyny i diamentów od Robinsona Pelhama. Dopełniały kreację i wyglądały delikatnie.

foto: elle.ru

Styliści zrobili Kate fryzurę inspirowaną Meghan Markle. Włosy wyprostowano, chowając kosmyki za uszy. Fani w mediach społecznościowych byli pod wrażeniem wyglądu księżnej, ale jednogłośnie stwierdzili, że kręcone włosy były jej znakiem rozpoznawczym, a teraz Kate zmieniła się w hollywoodzką gwiazdę.

foto: elle.ru

foto: elle.ru

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: elle.ru