Historie psów, które pełniły służbę i rozstały się ze swoimi opiekunami z powodu starości, są zawsze smutne. Jakże pięknie wygląda spotkanie opiekuna psa i jego podopiecznego.

Na przykład owczarek niemiecki o imieniu Wangwang przez osiem lat pełnił służbę w chińskiej prowincji Henan. W 2019 r. zwierzę zestarzało się i przeszło na emeryturę. Oczywiście, znalazła się nowa rodzina, która zechciała zaopiekować się starszym psem. Zwierzę musiało jednak rozstać się ze swoim opiekunem. Ale nie na zawsze.

Wszystko dlatego, że kynolog postanowił odwiedzić swojego byłego podopiecznego. Wzruszające nagranie z ponownego spotkania psa z jego prawdziwym właścicielem zostało opublikowane na Douyin, chińskiej wersji TikTok.

Na nagraniu widać, jak pies rzuca się w stronę mężczyzny, merda ogonem z radości. Niestety, kynolog nie mógł zostać na długo. Gdy ruszył w stronę samochodu, pies zaczął mu się wiercić pod nogami i lizać ręce, dosłownie błagając, by został.

Source: youtube.com

„Pożegnanie zawsze jest trudne” - skomentował kynolog, który zamieścił filmik z pożegnania. Mężczyzna zauważył też w komentarzach, że pies zaczął siadać. Kynolog ma nadzieję, że będzie miał więcej czasu i możliwości, aby odwiedzać swojego czworonożnego przyjaciela i kolegę.

Główne zdjęcie: storyfox.ru