Gdy tylko pies o imieniu Berkeley spotkał nowo narodzonego członka rodziny, natychmiast przejął obowiązki rodzicielskie! Po obejrzeniu nagrań z kamer w pokoju dziecięcym właściciele byli niesamowicie wzruszeni.

Pies o imieniu Berkley żyje szczęśliwie ze swoimi właścicielami i ich dwuletnią córką Elaine. Gdy tylko dziecko pojawiło się w rodzinie, jej matka martwiła się, że niespożyta energia Berkeley będzie dla dziecka za dużo…

Jednak oboje natychmiast się w sobie zakochały, a instynkty rodzicielskie obudziły się w Berkeley. Był bardzo delikatny, wrażliwy i opiekuńczy w stosunku do dziecka.

Kiedy Elaine miała około 8 miesięcy, jej rodzice zainstalowali w domu kilka dziecięcych kamer, aby monitorować córkę i sprawdzać, czy ma się dobrze. Ale wkrótce odkryli - nie tylko oni chcą być tego świadomi.

Oglądając nagrania z kamer, rodzice odkryli, że troskliwy Berkeley odwiedzał Elaine każdej nocy. Podchodzi do jej łóżeczka i obwąchuje ją, żeby upewnić się, że nic jej nie jest.

„Berkeley przychodzi do łóżka, sprawdza i wraca. To jak jego obowiązek – robi to co noc” – mówi gospodyni. Rodzice wiedzą, że kiedy Elaine dorośnie, Berkeley będzie jej najlepszym przyjacielem!

Spójrz na tego najsłodszego opiekuna:

Source: TikTok

Główne zdjęcie: petpop.cc