Od czasu do czasu człowiek może odczuwać dyskomfort w różnych częściach ciała. Może wystąpić uczucie swędzenia lub drapania.

Z reguły człowiek nie zwraca uwagi na tego typu rzeczy. Po prostu pociera swędzące miejsce i zapomina o nim, gdy swędzenie ustąpi. Nie należy jednak traktować tego typu rzeczy lekkomyślnie.

Jeśli jakaś część ciała zaczyna swędzieć, należy zwrócić na nią uwagę. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy zaczynają swędzieć usta.

Pozwala przewidzieć wydarzenia, z którymi dana osoba zetknie się w przyszłości. Aby dowiedzieć się, co się stanie, należy skupić się dokładnie na miejscu, w którym zaczęło się swędzenie.

W kącikach ust

Jeśli dyskomfort występuje po prawej stronie, osoba powinna się cieszyć. Czeka ją przyjemna rozmowa z przyjaciółmi i spotkanie z nowymi znajomymi.

Można usłyszeć wiele komplementów i miłych słów. Jeśli swędzi z lewej strony, nie unikniesz kłopotów i rozczarowań.

Górna warga

Jeśli swędzi w tym obszarze, należy przygotować się na rozpoczęcie nowego związku. Będzie wypełniony czułością i namiętnością. Osoba ta będzie całowana przez swojego partnera, którego kocha, i będzie czuła się otoczona jego troską.

Nad górną wargą

Jeśli w tym obszarze pojawi się nieprzyjemne uczucie, dana osoba będzie musiała zmierzyć się z niewdzięcznością w najbliższej przyszłości. Ktoś odpowie złością na ich dobre uczynki, co doprowadzi do rozczarowania i utraty wiary w ludzkość.

Problemy mogą pojawić się także w życiu prywatnym: pojawi się poczucie, że partner zdradza. Uczucie to wywoła niepokój. Jeśli młodego człowieka swędzi nad górną wargą, może się cieszyć: w niedalekiej przyszłości otrzyma niespodziewaną, ale bardzo radosną wiadomość.

Dolna warga

Jeśli dolna warga zaczyna swędzieć, można to interpretować na wiele sposobów. Może stanowić obietnicę poznania nowych, miłych ludzi, przebywania w dobrym towarzystwie przyjaciół i krewnych.

Swędzenie dolnej wargi również może być złym znakiem. Osoba ta może stać się obiektem plotek lub intryg. Osoba ta może doświadczyć zniszczenia wszystkich nadziei i planów. Nie będzie w stanie zrealizować swoich planów ani odnieść sukcesu w różnych przedsięwzięciach.

Pod dolną wargą

Swędzenie w tej okolicy zapowiada nadchodzące spotkanie z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Będziecie mogli spędzić razem wieczór, spotkać się i powspominać wydarzenia z odległej przeszłości. Jeśli chodzi o związek z drugą osobą, swędzenie dolnej wargi oznacza, że nastąpi okres aktywnych zalotów ze strony partnera.

Należy wsłuchiwać się w uczucia. Nigdy nie należy ich ignorować. Będą oni w stanie powiedzieć o przyszłych wydarzeniach i pomogą przygotować się do nich mentalnie.

Główne zdjęcie: google.com