Pudel Toy to mała rasa psów, która ważę około 3 kg. Jest to waga z sierścią, a bez niej... trudno sobie w ogóle wyobrazić toy-pudla. Niska postura nie jest przeszkodą, jeśli chcesz stać się sławny, a jednocześnie tak bardzo przypominać słynnego Boba Rossa, że ​​nawet sceptycy uwierzą w reinkarnację!

Poznaj psa o imieniu Kokoro

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Kokoro zdołał zasłynąć w Internecie z tego, że jest podobny do kudłatego mężczyzny i zachowuje się w ten sam sposób. Siada zupełnie jak nie pies, długo „medytuje” przed lustrem i uśmiecha się tajemniczo. Często wydaje się, że chce coś powiedzieć, a nawet zaczyna się do tego zbierać, a potem wydaje się, że przypomina sobie, że jest psem i ze smutkiem się uspokaja.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Kiedy zdjęcia Kokoro dotarły do ​​Stanów Zjednoczonych, tam został natychmiast „rozpoznany” - tak, to jest Bob Ross!

foto: lemurov.net

Loki na całej głowie, miły i inteligentny wygląd, naturalny uśmiech - jeśli naprawdę istnieje reinkarnacja, to na pewno on, czarodziej z przeszłości. W latach 80-90. ubiegłego wieku artysta Bob Ross prowadził programy telewizyjne, ucząc dzieci sztuki malowania farbami olejnymi. Pozostał w pamięci jako miły nauczyciel o wyjątkowym wyglądzie pluszowej zabawki, dlatego nie dziwi fakt, że mały Kokoro tak żywo o nim przypomniał publiczności.

Główne zdjęcie: lemurov.net