Istnieje siedem podstawowych zasad według których funkcjonuje wszechświat. Jeśli do tej pory o nich nie wiedziałeś, to nie jest to żadne wytłumaczenie.

Wszystkie mistyczne, ezoteryczne i starożytne tajemnice cywilizacji świadczą o istnieniu siedmiu podstawowych zasad, których nikt nie jest w stanie uniknąć. Kiedy zrozumiemy te zasady i zaczniemy się do nich stosować, we wszystkich dziedzinach naszego życia zajdą zmiany, których nie sposób sobie wyobrazić.

Celem każdego z nas jest opanowanie wszystkich siedmiu zasad. Ta wiedza pomoże nie popełniać błędów, osiągnąć harmonię i żyć szczęśliwie.

1. Zasada pustej przestrzeni.

Jeśli potrzebujesz nowych butów, wyrzuć stare. Jeśli potrzebujesz nowych ubrań, zrób porządek w swojej szafie. Musisz uwolnić się od swoich stereotypów. Nowe przychodzi dopiero wtedy, gdy pozbędziesz się starego.

2. Zasada działania.

Bądź gotów zrezygnować z tego, czego się trzymasz, aby uzyskać to, czego pragniesz.

3. Zasada wyobraźni.

Najpierw musisz zobaczyć dobrobyt w swojej wyobraźni. Sporządź opis swojego idealnego dnia i nie pokazuj go nikomu poza osobami, którym ufasz. Zachowaj ten opis pod ręką i czytaj go w wolnej chwili, aby nie zapomnieć o celu, do którego dążysz.

4. Zasada kreatywności.

Człowiek może osiągnąć dobrobyt dzięki pozytywnemu myśleniu, intuicji i wyobraźni.

5. Zasada nagradzania.

Jeśli coś dajesz od siebie, jest to zwracane dziesięciokrotnie. Kiedy otrzymujesz pieniądze, bardzo ważne jest, abyś dzielił się nimi z innymi.

Jeśli masz dar i nie używasz go, obrażasz wszechświat. Aby traktować swoje zdolności z szacunkiem, trzeba korzystać z darów, którymi się dysponuje, i dzielić się nimi z innymi. Jeśli tak zrobisz, zyskasz więcej korzyści w swoim życiu.

6. Zasada dziesięciny.

Wszechświat zawsze będzie pobierał swoją część. Jest to po prostu zasada wdzięczności wobec źródła wsparcia - 10% wszystkiego, co posiadasz. Nigdy nie wiadomo, jak to powróci do ciebie.

Często przybiera postać pieniędzy. Ale może to być także pogodzenie się z kimś, poznanie nowych przyjaciół, powrót do zdrowia po trudnym okresie.

7. Zasada przebaczania.

Jeśli nie potrafisz przebaczyć ludziom, nie możesz zaakceptować swojego bogactwa. Jeśli twoja dusza jest pełna nienawiści, nie ma w niej miejsca na miłość. Musisz pozbyć się negatywnych uczuć, które cię zżerają i przygnębiają.

Kiedy poczujesz, że wszechświat ciągnie cię do tyłu, nie denerwuj się. Z czasem Twoja wytrwałość zostanie nagrodzona, a negatywne działania stracą swoją moc.

Główne zdjęcie: kakao.im