W Internecie pojawiło się również czarno-białe zdjęcie dziewczynki z mamą, zrobione w dniu jej pierwszych urodzin.

Córka Meghan Markle i księcia Harry'ego 4 czerwca skończyła roczek. Portret dziecka nie pojawił się tego samego dnia, lecz dopiero w nocy z 6 na 7. Pierwsze oficjalne zdjęcie dziewczynki opublikował brytyjski fotograf Misan Harriman - on, nawiasem mówiąc, zrobił im zdjęcie, kiedy książę i księżna Sussex ogłosili drugą ciążę (zrobili to w 2021 roku, w Walentynki).

„Miałem zaszczyt świętować pierwsze urodziny Lilibeth razem z jej rodziną! Niesamowite szczęście” - podpisał to zdjęcie.

foto: google

W poście znalazły się również zdjęcia z przyjęcia, na które zostali zaproszeni przyjaciele Meghan i Harry'ego. Wiadomo natomiast, że portret i pozostałe zdjęcia zostały wykonane w Frogmore Cottage w Windsorze, gdzie Meghan i Harry wraz z dziećmi zatrzymali się na trzy dni podczas wizyty w Londynie z okazji Platynowego Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Nie wiadomo, czy na przyjęciu byli członkowie rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry po raz drugi zostali rodzicami 4 czerwca, kiedy na świat przyszła ich córka Lilibeth Diana Mountbatten-Windsor. Dziewczynka została 11. prawnuczką brytyjskiej królowej i pierwszą siostrzenicą Kate Middleton i księcia Williama.

Publiczność nigdy nie widziała dziewczynki na żywo, a jej prababcia Elżbieta II poznała swoją imienniczkę Lilibeth (tak w dzieciństwie nazywano przyszłą królową) dopiero kilka dni temu. Natomiast zdjęcie córki Meghan i Harry'ego pojawiło się w Internecie tylko raz - w Boże Narodzenie. Wtedy para podzieliła się kartką świąteczną, robiąc zdjęcie całej swojej czteroosobowej rodziny.

foto: google

foto: google

Główne zdjęcie: google.com