Para wzięła udział w gali MOCA w Los Angeles.

Przedwczoraj w Los Angeles odbyła się gala Muzeum Sztuki Współczesnej (MOCA). Wśród gości znaleźli się 57-letni Keanu Reeves i jego 49-letnia ukochana Alexandra Grant. Para przeszła po czerwonym dywanie trzymając się za ręce i wyglądając na bardzo szczęśliwą.

Alexandra wybrała długą czerwoną suknię, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę. Całość uzupełniła błyszczącymi balerinkami, złotymi bransoletkami i beżową torebką na łańcuszku. Z kolei Keanu miał na sobie klasyczny niebieski garnitur i białą koszulę - jedynymi jaskrawymi akcentami były brązowe buty i czerwono-niebieski krawat w paski.

Przypomnijmy, że już trzeci miesiąc fani aktora zastanawiają się, czy oświadczył się swojej ukochanej, czy jeszcze nie. Pod koniec marca paparazzi przyłapali gwiazdę „Matrixa” na zakupach pierścionka w butiku jubilerskim w West Hollywood. Przez około 40 minut przeglądał gablotę z pierścionkami, po czym wyszedł z zakupami i odjechał na motocyklu w nieznanym kierunku. Możliwe jednak, że był to po prostu prezent na urodziny dla artystki, która obchodziła swoje urodziny 4 kwietnia.

foto: google

foto: google

Keanu Reeves i Alexandra Grant poznali się w 2009 r.: aktor zamierzał wydać książkę i szukał ilustratora - jego przyjaciele polecili mu artystkę Alexandrę Grant. W 2011 r. opublikowali „Ode to Happiness”, a w 2017 r. wraz z projektantką Jessicą Fleischmann założyli „X Artists' Books”. Działalność ta zbliżyła Reevesa i Alexandrę do siebie, a ich związek zaczął się rozwijać. Ich związek trwa już od kilku lat: po raz pierwszy pojawili się publicznie jako para w listopadzie 2019 roku. W mediach krążyły nawet plotki o ich zbliżającym się ślubie, ale nie znaleziono na to potwierdzenia. W 2020 roku często widywano ją z Reevesem wieczorami po zakończeniu zdjęć do filmów, w tym do czwartego „Matrixa”.

Główne zdjęcie: google