Hannah i Dan niedawno zostali rodzicami i opowiedzieli swoją historię o strachu i wierze, które odczuwali przez cały czas, gdy ich dzieci były od urodzenia połączone od piersi do miednicy.

foto: laykni.com

Dziewczynki mają różne serca, ale mają wspólny pęcherz moczowy, jelito grube i złączone kończyny. Będą musiały przejść operację, podczas której lekarze mają nadzieję na pomyślne rozdzielenie ich narządów.

Mimo że psychicznie przygotowywali się na najgorsze, rodzice twierdzą, że poród przebiegł bez żadnych komplikacji.

foto: laykni.com

Hannah i Dan powiedzieli, że jako świeżo upieczeni rodzice niewiele wiedzieli o bliźniętach syjamskich. Kiedy urodziły się Annabelle i Isabelle, było to dla nich nowe i trudne doświadczenie. Małżonkowie mają nadzieję na jak najlepszy rozwój sytuacji.

Hannah tak wspominała wczesny okres ciąży: „Poszliśmy na wczesne badania i usłyszeliśmy bicie jednego serca, a potem spotkała nas ogromna niespodzianka - okazało się, że to bliźnięta i musieliśmy zgłosić się do lekarza w miejscowym szpitalu”.

foto: laykni.com

Potem, gdy oglądaliśmy zdjęcie wykonane przez lekarza, nagle dotarło do nas, o co chodzi, i zapytałam: „Czy są złączone?”. Lekarz odpowiedział: „Tak, myślę, że tak”.

Hannah powiedziała, że dzieci miały silną chęć do życia i dla wszystkich wydawało się cudem, gdy w końcu minął 35 tydzień ciąży.

foto: laykni.com

Teraz ta piękna, czteroosobowa rodzina wróciła do swojego domu w hrabstwie Antrim, gdzie przygotowuje się do operacji. Zapytana o swoje odczucia, Hannah powiedziała: „Wierzę, że wiele dowiemy się dopiero podczas operacji, musimy tylko zaufać”.

foto: laykni.com

Matka dzieci dodała: „Dziewczynki urodziły się silne duchem. Będzie to dla nich bardzo długa droga, pełna różnych przeszkód. Prawdopodobnie czeka je wiele operacji, ale wierzymy, że będą miały pełne życie. Wierzę z całego serca, że poradzą sobie ze wszystkim!”.

Główne zdjęcie: laykni.com