Każdy może dostać czkawki. Kiedy pojawia się czkawka, człowiek zaczyna się zastanawiać, jak się jej pozbyć, ponieważ nie jest to zbyt przyjemne.

Osoba, która bardzo często dostaje czkawki, będzie się czuła szczególnie źle. Nie należy jednak myśleć, że czkawka to tylko uciążliwość.

Może być sposobem na przewidywanie przyszłości, na określenie tego, co aktualnie się dzieje. Aby zrozumieć, na jakie wydarzenia należy się przygotować, należy zwrócić uwagę na dzień tygodnia, w którym pojawiła się czkawka.

Poniedziałek

Jeśli ktoś ma czkawkę w poniedziałek, jest to znak, że ktoś o nim myśli.

Człowiek może dowiedzieć się, kto o nim myśli, jeśli wyrwie jeden włos i okręci go sobie na palcu, wymieniając przy tym litery alfabetu. Na której literze alfabetu skończy się włos, ta litera jest początkiem imienia osoby, która o nim myśli.

Wtorek

Czkawka, która występuje w tym dniu, oznacza, że ktoś w rodzinie chwali daną osobę. Pochwały są szczere, co do tego nie powinno być wątpliwości. Krewny musiał zauważyć osiągnięcia danej osoby i być z niej dumny.

Środa

Czkawka, która zaczyna się w tym dniu tygodnia, przynosi wieści. Mogą to być zarówno przyjemne, jak i niezbyt przyjemne. Mogą one nie dotrzeć do danej osoby od razu. Ale tak czy inaczej, pewne nowe informacje zostaną mu przekazane.

Czwartek

W czwartym dniu tygodnia osoba może dostać czkawki, jeśli ma się spotkać ze starym przyjacielem, którego nie widziała od dłuższego czasu.

Może się nawet zdarzyć, że spotkanie odbędzie się w tym samym dniu, w którym osoba dostała czkawki. Dlatego można się do niego przygotować nawet z wyprzedzeniem.

Piątek i sobota

Czkawka w jednym z tych dwóch dni nie wróży nic dobrego. Jest bardzo prawdopodobne, że osoba ta będzie się kłócić z partnerem.

Może to nawet doprowadzić do zakończenia związku. Na szczęście można temu zaradzić, przepraszając ukochaną osobę za zbyt brutalne słowa.

Niedziela

Ostatniego dnia czkawka nie zapowiada żadnych zmian. Żadnych ważnych wydarzeń, ani pozytywnych, ani mniej istotnych. Nie należy się nad tym zastanawiać.

Jak widać, należy zauważać takie rzeczy. Bardzo często nie są to tylko procesy fizjologiczne, ale zapowiedzi pewnych wydarzeń.

Główne zdjęcie: google.com