Aktorka powróciła do wizerunku sprzed siedemnastu lat.

Jedna z najsłynniejszych blondynek Hollywood, Charlize Theron, pożegnała się z blond włosami - aktorka przefarbowała włosy na ciemny kolor i została brunetką. Charlize pojawiła się w nowym wizerunku na przyjęciu charytatywnym swojej fundacji „The Charlize Theron Africa Outreach Project” w Universal Studios w Kalifornii. Projekt, założony przez Theron w 2007 r., ma na celu zapobieganie HIV i AIDS wśród afrykańskiej młodzieży. Aktorka wystąpiła w eleganckim stroju składającym się z dżinsów z rozkloszowanymi nogawkami i białej koszuli, która efektownie podkreśliła jej ciemny kolor włosów.

foto: google

foto: google

Zwykły, wręcz codzienny look ozdobiła całą masą dodatków: założyła naszyjnik łańcuszkowy, kolczyki i bransoletki Tiffany HardWear, a także pierścionki Tiffany T1 i Tiffany HardWear oraz czarną skórzaną kopertówkę.

Warto zaznaczyć, że tak odważna zmiana to dla 46-letniej aktorki śmiałe posunięcie. W ostatnich latach Charlize, jeśli eksperymentowała z kolorem włosów, to trzymała się jasnych odcieni. Ostatni raz brunetką była w 2005 roku. Wtedy musiała się przefarbować do roli w filmie „Aeon Flux”.

Obecnie nagrodzona Oscarem aktorka występuje w kilku projektach: sequelu przebojowego filmu akcji Netflix „The Old Guard”, w którym bierze udział także Uma Thurman, kontynuacji „Szybkich i wściekłych” oraz „Doktorze Strange”.

Główne zdjęcie: google.com