Najczęściej ich wnioski opierają się na intuicji, która u jednych jest wrodzona, u innych nabyta na podstawie doświadczenia życiowego. Zgodnie z oświadczeniami astrologów pięć znaków zodiaku ma taką cechę.

Panny

Nawet nie próbuj oszukiwać Panny! Podobnie jak wykrywacze kłamstw, błyskawicznie analizują mimikę rozmówcy, jego zachowanie i tembr głosu. Najciekawsze jest to, że Panna nigdy nie będzie grała u boku kłamcy, a ten kto kłamie, natychmiast zda sobie sprawę, że jego kłamstwo zostało zdemaskowane.

Bliźnięta

Podejrzewając, że coś jest nie tak, Bliźnięta wiedzą, jak zadać tylko jedno pytanie, które wyprowadzi ich rozmówcę na czyste wody. Nie próbuj nawet improwizować, przedstawiciele tego znaku zodiaku rozbiją cię, jak to mówią, jak orzech.

Skorpiony

Skorpiony nigdy o niczym nie zapominają. To pozwala im zidentyfikować nawet najmniejsze rozbieżności między słowami a czynami. Osoby urodzone w tej konstelacji z natury rozwinęły intuicję i talent prawdziwego detektywa. Jeśli podejrzewają, że są okłamywani, nie spoczną, dopóki nie znajdą konkretnych dowodów tego faktu.

Koziorożce

Koziorożce są prawie zawsze szczere w stosunku do innych ludzi i oczekują od nich tego samego. Dlatego łatwo mogą „ułożyć zagadkę” i zdać sobie sprawę, że zostali oszukani. Z natury, sceptycy i cynicy, Koziorożce nawet nie pokażą, że rozpoznali kłamstwo, ale osoba która skłamała, na zawsze straci ich zaufanie.

Wodniki

To bardzo bystrzy ludzie, którzy dzięki swojej zdolności analizowania szybko rozumieją, że ktoś próbuje ich oszukać. Wodniki powiedzą ci o tym prosto w oczy, ale wcale nie będą obrażone, że potraktowałeś ich jak głupców. Przebaczają kłamstwa bez większego wysiłku i przeprosin ze strony kłamcy.

Teraz wiesz, które znaki zodiaku są żywymi wykrywaczami kłamstw. Lepiej nie denerwuj ich, próbując oszukać, ale spróbuj rozwiązać problem w inny sposób. Na przykład powiedz wszystko tak, jak jest. Być może w ten sposób unikniesz kłopotów i nie zrobisz sobie kolejnego wroga.

Główne zdjęcie: volkovysk.by