Aktorka opublikowała po raz pierwszy wspólne zdjęcie z szefem kuchni ze Szwajcarii, z którym spotyka się co najmniej od wiosny.

Dzień wcześniej 59-letnia Demi Moore po raz pierwszy opublikowała na swoim blogu kilka zdjęć z nowym chłopakiem. Przypomnijmy, że wybrankiem gwiazdy filmowej jest 46-letni szef kuchni jednego z najbardziej prestiżowych nowojorskich lokali wegańskich Eleven Madison Park oraz właściciel restauracji The NoMad i Davies and Brook Daniel Hamm. Na niektórych zdjęciach zakochani spacerują po królewskim pałacu, na innych zaś kibicują hiszpańskiemu tenisiście podczas turnieju Roland Garros. Demi na zdjęciu wygląda na szczęśliwą, co nie jest żadnym zaskoczeniem.

Szczegóły związku, w tym to, jak para się poznała, nie są jeszcze znane, ale podobno Demi i Daniel spotykają się od wiosny. Na początku marca można było ich zobaczyć na Paryskim Tygodniu Mody. Demi i Daniel przyjechali razem i nie ukrywali się przed paparazzi, ale też nie okazywali sobie publicznie uczuć. W kwietniu została potwierdzona informacja, że między aktorką a restauratorem pojawiły się uczucia.

foto: google

Różnica wieku nie przeszkadza aktorce. W jej życiu miłosnym była większa różnica wiekowa. Ostatni mąż Demi, aktor Ashton Kutcher, był od niej młodszy o 15 lat. Warto przypomnieć, że Demi Moore była trzykrotnie zamężna: w latach 1980-1985 z muzykiem rockowym Freddy Moore, w latach 1987-2000 z Bruce Willis, a w latach 2005-2013 z Ashton Kutcher. O ile z pierwszymi dwoma mężami aktorce udało się utrzymać przyjacielskie relacje, o tyle z trzecim już nie. We wrześniu 2019 r. ukazała się jej książka „Intymnie. Moje wspomnienia”, nad którą pracowała przez dziewięć lat, będąc jeszcze mężatką. Pierwotnie planowano wydanie książki w 2012 r., ale w 2011 r. Demi oznajmiła, że się rozwodzi i wtedy publikacja książki została przesunięta. Zwłaszcza, że Demi miała wiele do dodania na temat swojego byłego małżonka.

foto: google

foto: google

W swojej autobiografii Demi wymieniła dziewczyny, z którymi zdradzał ją Ashton, ujawniła okoliczności ich kłótni, o poronieniu, które miało miejsce na krótko przed tym, jak dowiedziała się o niewierności męża, oraz o innych tragicznych sytuacjach w życiu. W swojej książce Demi wyjawiła również prawdę o swoich trudnych relacjach z matką i innych małżeństwach.

Główne zdjęcie: google.com