Przez długi czas życie Sylvester Stallone było pełne hałaśliwych imprez i wielu pięknych kobiet, jednej młodszej od drugiej. Z biegiem lat aktor się uspokoił. Dziś 73-letnią gwiazdę akcji można nawet nazwać wzorowym ojcem rodziny. Obecna żona Sylvester Stallone, Jennifer Flavin, była w stanie okiełznać krnąbrnego „Rambo”.

W tej historii miłosnej nie wszystko szło gładko. Ich małżeństwo jednak przetrwało więcej niż jeden test, a teraz wydaje się że w domu Stallone panuje prawdziwa idylla. Aktor z brutalnego kobieciarza stał się kochającym mężem i troskliwym ojcem trzech córek.

foto: vazhnoznat.com

Piękna kobieta z Kalifornii

Jennifer Flavin urodziła się w zamożnej wielodzietnej rodzinie w Los Angeles. Po śmierci ojca fundusze szybko się wyczerpały, więc Jennifer, jako najstarsze dziecko, musiała wcześnie rozpocząć pracę, aby pomóc matce.

Flavin marzyła o karierze oceanologa po skończeniu szkoły. Kiedy dziewczyna dojrzała, zmieniła swoje plany. Natura dała Jennifer atrakcyjny wygląd, więc była zapraszana do różnych agencji modelek.foto: vazhnoznat.com

foto: vazhnoznat.com

Flavin spodobała się perspektywa zostania gwiazdą podestu i w wieku 19 lat podpisała swój pierwszy kontrakt.

Młoda modelka

Kalifornijska modelka pojawiała się na okładkach kolorowych magazynów i wkrótce postanowiła spróbować swoich sił w filmie. Właśnie tam Jennifer poznała swojego przyszłego męża. W 1988 roku pojawiła się na planie filmu „Rocky 5”.

W tym czasie 42-letni Sylvester Stallone był znaną gwiazdą Hollywood, a 20-letnia Flavin była tylko aspirującą modelką.

foto: vazhnoznat.com

Słynny aktor natychmiast zauważył atrakcyjną dziewczynę. Miał nadzieję, że dostanie ją bez większych trudności, ale Jennifer nie była oczarowana jego statusem i drogimi prezentami.

Dzięki temu Flavin podbiła serce aktora. Stallone zaczął traktować ją poważnie i wkrótce zaczęli żyć jak prawdziwa para.

Problemy w związku

Po 6 latach życia rodzinnego „Rambo” zboczył w lewo. Zaręczył się nawet z inną modelką i zostawił Jennifer tylko dwa dni na wyprowadzkę.

foto: vazhnoznat.com

Flavin wystarczyły 24 godziny. Przed wyjściem wściekła kobieta pocięła nożyczkami całą garderobę aktora, na której składały się 234 garnitury, 567 koszul i 124 pary butów.

Przez cały rok Stallone imprezował, aż w końcu zdał sobie sprawę, że tylko Jennifer może dać mu szczęście. Zadzwonił do niej i poprosił o przebaczenie, a ona zgodziła się dać mu drugą szansę.

foto: vazhnoznat.com

Życie rodzinne

Wkrótce po pojednaniu u pary urodziła się pierwsza córka Sofia. Rok później, w 1997 roku, Stallone i Jennifer oficjalnie pobrali się.

U dziewczynki zdiagnozowano wadę serca, ale ten problem tylko połączył małżonków. Bezsenne noce, dziesiątki wizyt w gabinetach lekarskich i ciągła niepewność o los własnej córki bardzo zmieniły Stallone. Słynny Stallone stawia teraz rodzinę na pierwszym miejscu.

foto: vazhnoznat.com

W ciągu następnych kilku lat żona Sylwestra, Stallone, urodziła dwie kolejne dziewczynki: Sistine i Scarlet. Teraz słynny aktor cieszy się rolą męża i ojca. W każdym razie fotografowany w otoczeniu swoich uroczych córek i oszałamiającej żony wygląda na nieskrywanie dumnego.

Główne zdjęcie: vazhnoznat.com