Wszyscy jesteśmy inni - z niektórymi łatwo i prosto jest znaleźć wspólny język, a komunikacja z innymi jest jak chodzenie po polu minowym. Ale czy tą drugą należy winić za nie najlepsze cechy charakteru?

Skądże. Człowiek rodzi się z pewną osobowością, a wychowanie może tylko wygładzić ostre krawędzie trudnego temperamentu.

Wcześniej czy później objawia się prawdziwa natura osoby i nic jej nie może zamaskować. Tak, wielu nie chce udawać kogoś innego, uważając że zawsze mają rację. Oburzają się na innych, że nie potrafią zrozumieć ich delikatnej i wrażliwej natury, w co święcie wierzą.

Kogo gwiazdy obdarzyli trudną osobowością, która przysparza wielu kłopotów zarówno im samym, jak i im bliskim?

Charyzmatyczne Skorpiony, choć mają skomplikowany charakter, wciąż mają dziwną siłę przyciągania. Ludzie lecą do nich jak ćmy do światła.

Ich bezwzględność, mściwość i skrajna duma tworzą wybuchową mieszankę, gotową w każdej chwili eksplodować.

Każdy związek, romantyczny lub biznesowy, oznacza niewolnicze posłuszeństwo kandydata na partnera. Ich trująca natura ostatecznie wypala wokół nich pustynię, którą próbuje pokonać jedynie niewielu śmiałków.

Nic ni e jest święte dla impulsywnych Baranów; w gniewie są w stanie zniszczyć wszystko, co wydawało im się cenne: karierę, rodzinę, przyjaźń.

Upór, wiara w nieomylność i umiejętność widzenia wszystkiego na czarno - to główne cechy ich osobowości. Bliscy muszą pamiętać o jednej prostej zasadzie - Baran ma zawsze rację, nawet jeśli się myli.

Dzięki niezwykłej wytrwałości są w stanie osiągnąć swoje cele, nawet jeśli szanse są znikome. Baran zmiecie wszystko na swojej drodze, osiągnie to czego chce. Szybko ochłonie i skieruje swój zapał na inne cele.

Koziorożce mają po prostu nieugięty charakter. Jeśli podjęli decyzję, przekonywanie ich jest stratą czasu.

Ambicja i chłodna kalkulacja kierują ich działaniami. Tylko bliscy są w stanie zauważyć ich dobre uczucia, ale jeśli potkną się i upadną, nie mogą liczyć na jego miłosierdzie i przebaczenie.

Ich zemsta może zająć lata. Potrafią zatruć twoje życie w tak wredny sposób, że nawet nie będziesz podejrzewać, skąd się wzięły kłopoty.

Śliczne i urocze Bliźnięta też nie są bez skazy. Kapryśni i okrutni egoiści, którym nie zależy na niczym na świecie. Udają tylko duszę towarzystwa, nie można na nich polegać.

Nie cenią nikogo oprócz własnej osoby.

Bliźnięta łatwo zrywają wszelkie więzi, bez względu na to, jak są silne. Ich miłość trwa tylko do momentu, gdy się nią znudzą.

Bez wyrzutów sumienia skierują swoją uwagę na inny przedmiot adoracji i nawet nie zawracają sobie głowy pożegnaniem się z partnerem, którego serce złamały.

Byk charakteryzuje się bajecznym uporem i nieustępliwością prawie we wszystkim. Nieistotne czy chodzi o drobny kaprys czy marzenie na całe życie - będzie uparcie dążyć do celu.

I nie jest ich problem, jeśli zdepczą kogoś, kto przypadkowo stanął im na drodze. Byk jest drażliwy i nie potrafi wybaczać.

Nawet jeśli to on zaczął kłótnię, nadal będzie uważać siebie za ofiarę.

Obrażeni, zwykle milczą, dąsają się i udają grobowy nastrój. Byk nie jest po prostu w stanie zrobić pierwszego kroku w kierunku pojednania, a ich wyimaginowani przeciwnicy spędzą długi czas, zanim odpokutują za swoje grzechy.

Główne zdjęcie: google.com