W lipcu będą tylko cztery niebezpieczne dni, ale w terminach opisanych poniżej należy zachować szczególną ostrożność, stosując się do rad astrologów. Pomoże Ci to zapobiec powstawaniu problemów.

Aby stać się bardziej produktywnym i odnoszącym sukcesy w swojej pracy i sprawach, musisz wejść w stan przepływu. Wcześniej rozmawialiśmy o tym, jak to osiągnąć i jak go utrzymać. Te wskazówki przydadzą się w najniebezpieczniejsze dni lipca, ponieważ w tej chwili możesz polegać tylko na sobie.

5 lipca - niegatywne przejścia Marsa i Merkurego

5 lipca to bez wątpienia najniebezpieczniejszy dzień w miesiącu. W ten wtorek od razu wydarzą się dwa ważne, ale niezwykle nieprzyjemne wydarzenia: przejście Marsa w Znak Byka i przejście Merkurego w Znak Raka. Oba te wydarzenia zwrócą planety przeciwko nam.

Mars będzie w Byku do 19 sierpnia. Przez cały nasz okres w Byku, a szczególnie w dniu przejścia 5 lipca, nastąpi u nas wszystkich wiele nieprzyjemnych zmian wewnętrznych. Na przykład staniemy się niedowierzający, przestraszeni, podejrzliwi. W wielu przypadkach to wszystko będzie bezpodstawne i na próżno, jednak nie zapominajmy o Merkurym, bo może on po prostu przysporzyć nam problemów, którymi warto się martwić.

Merkury w Raku jest niebezpieczny, ponieważ staniemy się bardziej ospali, otępiali, słabi psychicznie i fizycznie. W rezultacie możemy powiedzieć, że 5 lipca to najgorszy dzień dla każdej poważnej sprawy, nowego początku. Prowadź ostrożnie. Jeśli to możliwe, staraj się pozostawać w przyjaznym i spokojnym otoczeniu.

13 lipca – Superksiężyc

Superksiężyc jest najniebezpieczniejszym możliwym typem księżyca w pełni. W ten księżyć przejdzie przez perygeum. Zbliży się najbliżej Ziemi, co oznacza, że Księżyc będzie większy niż zwykle na niebie. Stanie się też silniejszy jego wpływ na nasze życie, szczęście i nastrój. Jego położenie w Koziorożcu 13 lipca oznacza, że ​​staniemy się bardziej ospali, nietowarzyscy, wycofani. Nie należy oczekiwać od kogoś pomocy, podobnie jak miłe słowa, komplementy, wsparcie. W tym dniu każdy będzie dla siebie.

16 lipca - koniunkcja Słońca i Merkurego

Koniunkcja to negatywny aspekt, który występuje najczęściej właśnie między Słońcem a Merkurym, ponieważ zawsze znajdują się po tej samej stronie Ziemi. To będzie bardzo niebezpieczny dzień, w którym lepiej nie wychodzić ze swojej strefy komfortu, nie jeździć w dalekie podróże, nie wydawać dużych pieniędzy. Najlepszym pomocnikiem 16 lipca jest skromność. Próżni i ludzie z rozdętym ego mogą stracić wszystko, nad czym pracowali przez ostatnie kilka tygodni.

28 lipca – rozpoczyna się retrogradacja Jowisza

Ostatni niebezpieczny dzień lipca to dzień początku retro-fazy największej i najcięższej planety. W tej pozycji planeta pozostanie do 24 listopada. W tych miesiącach może się wydarzyć wiele złych rzeczy. Możemy stracić moc intuicji, stać się chciwymi, bezkompromisowymi. Najprawdopodobniej 28 lipca odczujemy pierwszą falę negatywności, wyrażającą się w dziwnym uczuciu niepokoju i braku motywacji, chęci zrobienia czegoś dla naszego szczęścia.

Główne zdjęcie: esotericblog