Zatem, panowie, śmiało, zacznijcie szukać swojego szczęścia na Islandii!

Islandia to kraina zimnych wiatrów i niesamowicie pięknych krajobrazów, mroźnych zim i oszałamiających gorących źródeł. Jest to również kraj słynący z pięknych dziewcząt, które ostatnio przewyższają liczebnie mężczyzn. Sytuacja ta poważnie wpłynęła na demografię, powodując prawdziwy kryzys!

Islandzki rząd długo zastanawiał się nad tym problemem i znalazł rozwiązanie - imigranci, którzy zdecydują się przyjechać do Islandii i poślubić jedną z tych kobiet, mają prawo do nagrody. Mężczyźni otrzymają nie tylko piękną żonę, ale także comiesięczną wypłatę pieniężną w wysokości 5000 euro. Kuszące, prawda?

Oczywiście tutejsi mężczyźni również mogą odpowiedzieć na taką kuszącą ofertę, ale pieniądze z pewnością nie są dla nich zachętą, ponieważ średnia pensja mieszkańca Islandii wynosi 10 800 euro!

Jednak dla imigrantów propozycja ta może okazać się bardziej niż kusząca, ponieważ władze postanowiły nie poprzestawać na wypłacie pieniężnej. Program ten obejmuje również automatyczne obywatelstwo. A więc, panowie, ruszajcie szukać szczęścia na Islandii!

Główne zdjęcie: storyfox