Relacje przyjacielskie w niczym nie przypominają relacji miłosnych. Może się wydawać, że każdy może się zaprzyjaźnić, że nie ma nic trudnego w komunikowaniu się, mieszkając w różnych miejscach i spotykając się tylko od czasu do czasu.

W większości przypadków jest to prawda.

Są jednak osoby, które własnym przykładem pokazują, że przyjaźń nie zawsze i nie między wszystkimi jest możliwa. Rodzą się pod kilkoma znakami zodiaku.

Koziorożec i Bliźnięta

Ludzie spod tych konstelacji inaczej patrzą na życie. Koziorożce mają plan działania, wyznaczają sobie cele i starają się je realizować. Osoby te będą pracować od rana do wieczora, aby uzyskać pożądane rezultaty.

Takie podejście do prowadzenia interesów wydaje się być odpowiednie dla Koziorożców. Korzystanie z niego sprawia im nawet przyjemność. Z drugiej strony, Bliźnięta są nieco lekkomyślne.

Mają tendencję do improwizowania i życia chwilą, a nie myślenia o przyszłości. Porozumiewanie się będzie bardzo trudne dla przedstawicieli spod tych konstelacji zodiakalnych.

Waga i Wodnik

Osoby spod tych znaków uwielbiają dobrą zabawę, ale na tym kończą się ich wspólne cechy. Osoby spod znaku Waga lubią bawić się z przyjaciółmi.

Osoby spod znaku Wodnika to raczej samotnicy. Lubią wolność, wolą być niezależni, samodzielnie planować swój wypoczynek i nie podporządkowywać się nikomu.

W towarzystwie na pewno będą się źle czuli. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy znają wszystkich, choć nie będą nawiązywać nowych znajomości.

Strzelec i Skorpion

Tajemnicze Skorpiony mają swój własny pogląd na wszystko, chcą, aby ich zdanie było podzielane. Przynajmniej zgadzają się na to, by ludzie wokół nich udawali, że zgadzają się z tym, co mówią.

Natomiast Strzelce charakteryzują się prostolinijnością, pewną bezczelnością i zwyczajem naruszania przestrzeni osobistej innych ludzi.

Skorpiony będą obrażać się na nich, ponieważ będą uważać ich za nietaktowne osoby, które nie wiedzą nic o przyzwoitości.

Przedstawiciele spod tych gwiazdozbiorów nie będą mogli być dobrymi przyjaciółmi. Mogą się komunikować, ale nigdy nie dojdzie między nimi do emocjonalnej bliskości.

Główne zdjęcie: google.com