Życie tych trzech aktorek było bardzo różne i interesujące. Dowiedzmy się, jak wygląda ich życie teraz.

„Santa Barbara” nie jest najdłużej emitowaną telenowelą w historii, ale wszyscy tak uważali: przez dziesięć lat była pokazywana widzom i nawet ci, którzy byli sceptyczni, obejrzeli przynajmniej kilka odcinków.

Widzowie zachwycali się nie tylko fabułą, ale także niezwykłymi aktorkami. Wszystkie były idealnie dobrane. Trzy bohaterki tego serialu najbardziej zapadły fanom w pamięć.

Gina Capwell

Gina jest negatywną postacią w serialu, która knuje intrygi. Wywoływała emocje wymyślone przez scenarzystów. Dla aktorki Robin Mattson rola ta stała się pułapką na długie lata.

foto: laykni.com

Widzowie nie chcieli widzieć jej w żadnej innej roli i twórcy filmu o tym wiedzieli. Musiała grać tylko negatywne postacie.

Występowała w filmach i serialach telewizyjnych, takich jak „Aniołki Charliego”, „Moda na sukces”, „Wszystkie moje dzieci” oraz „Prawo i bezprawie”.

foto: laykni.com

W 2012 r. Mattson porzuciła karierę, by poświęcić się życiu rodzinnemu. Obecnie jest gospodynią domową, zajmuje się domem i ogrodem, a także trzyma się z dala od publiczności.

Eden Capwell Castillo

W tę rolę wcieliła się piękna blondynka Marcy Walker. Nie bez powodu dostała się do serialu. Już wcześniej była znana, a nawet nominowana do nagrody Emmy.

foto: laykni.com

Marcy była prawdziwą pracoholiczką. Jest jedną z niewielu gwiazd, którym udało się dotrwać do końca sezonu. Widzowie obserwowali ją przez 1172 odcinki.

foto: laykni.com

Była trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy. Jeden raz udało jej się zdobyć długo oczekiwaną nagrodę.

foto: laykni.com

Po tym projekcie aktorka brała udział w innych projektach, ale nie była już tak popularna. Marcy powróciła do serialu „Wszystkie moje dzieci”, w którym grała przed „Santa Barbara”.

Po dziesięciu latach Walker postanowiła zakończyć karierę aktorską. Aktorka została pastorką w kościele chrześcijańskim. Obecnie Marcy pracuje z dziećmi w szkole niedzielnej i angażuje się w działalność charytatywną.

Carrie Capwell

Główną bohaterkę grała 18-letnia dziewczyna. Ten serial był debiutem Robin Wright. Zrobiła wszystko, co w jej mocy. Podobnie jak Marcy, była również nominowana do trzech nagród Emmy. Nad projektem pracowała jednak tylko przez cztery lata. Wright zdecydowała, że ma już wystarczająco dużo doświadczenia i podjęła pracę w Hollywood.

foto: laykni.com

Robin stanęła na wysokości zadania. Później zagrała w filmach „Harmider”, „Narzeczona dla księcia”. W filmie „Forrest Gump” zagrała z Tomem Hanksem. Na swoim koncie aktorka ma role w innych kultowych filmach i serialach telewizyjnych.

Zagrała w bardzo znanym serialu „House of Cards”. Za tę rolę była nominowana do Złotego Globu. Wright jest jedną z tych aktorek, które nie są przywiązane do jednej roli.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com