Piękni hollywoodzcy aktorzy Nicole Kidman i Tom Cruise pobrali się w 1990 roku i byli uważani za jedną z najbardziej romantycznych par w tamtym czasie. Ale niestety w 2001 roku ich małżeństwo się rozpadło. W tym czasie para miała dwoje adoptowanych dzieci, Isabellę i Connora.

Obecnie są już dorośli, córka ma 28 lat, a syn 26. W przeciwieństwie do swoich sławnych rodziców nie prowadzą życia publicznego, a w mediach społecznościowych prawie nie ma ich zdjęć.

foto: laykni.com

Ale całkiem niedawno Connor podzielił się nowym zdjęciem na swoim profilu w Instagram, pokazując ogromną rybę, którą, sądząc po podpisie, wraz z kumplem złowili w Kostaryce.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ponieważ chłopak od dłuższego czasu nic nie zamieszczał, jego followersi byli zaskoczeni, widząc jak bardzo się zmienił w wyglądzie. Kiedyś nie miał brody, był szczupły i wysportowany. Teraz Connor ma gęstą brodę, przybrał na wadze i wygląda znacznie starzej niż na swój wiek.

foto: laykni.com

Jego przybrani rodzice rozstali się, gdy miał zaledwie 6 lat. Każde z małżonków miało równe prawa do kontaktów z dziećmi, ale Nicole wyjechała do Australii, a Tom zamieszkał z synem i córką w Kalifornii.

foto: laykni.com

Connor nadal ma napięte relacje z Nicole, ale z ojcem są bardzo blisko. Przez pewien czas chłopak zajmował się kinematografią i nawet zagrał w kilku filmach. Z czasem jednak zrozumiał, że kariera aktorska nie jest dla niego. Potem pracował jako DJ i odnosił nawet sukcesy w tym kierunku, ale zakończył tę karierę w 2016 roku.

foto: laykni.com

Connor w 2019 roku poślubił dziewczynę z Włoch i teraz mieszkają w Clearwater, w amerykańskim stanie Floryda. Mężczyzna poświęcił się życiu rodzinnemu i nie wiadomo kim obecnie pracuje. Ale sądząc po jego zdjęciach w mediach społecznościowych, wędkarstwo jest jego wielką pasją.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com