Piękny wizerunek kobiety jest niemożliwy bez poczucia własnej wartości. A te cechy pomagają wyglądać szykownie ...

Wyglądać „drogi” to nie tylko i nie tyle ubranie i wygląd, ale stan wewnętrzny i wizerunek jako całość. Piękny wizerunek kobiety jest niemożliwy bez poczucia własnej wartości. A następujące cechy pomagają wyglądać kobieco ...

Dobre maniery pochodzą z wnętrza

Lady nie przeklina, nie podnosi głosu, nie plotkuje, nie jest niegrzeczna, nie deprecjonuje innych ludzi.

Nie oznacza to, że jest bezbronna i zniesie wszelkie upokorzenia. Jest zbyt mądra i bystra, by pozwolić się obrażać. Ale zrobi to w taki sposób, aby nie stracić swojej godności. Od razu zauważmy, że taka kobieta nie chce być niegrzeczna, ponieważ jej wygląd promieniuje spokojem i pewnością siebie.

Nawyki „rodowodowe”

Porusza się pięknie i płynnie, włada swoim ciałem.

Postawa jest bardzo ważna - dostojna, ale naturalna. Naucz się wdzięcznych gestów w każdym drobiazgu. Twarz powinna być jasna i spokojna, mimika powinna być umiarkowana. Nie oznacza to, że nigdy nie powinienaś się uśmiechać i zawsze chodzić z kamienną twarzą.

Siła słowa

Dama ma spokojną, piśmienną mowę. Zadbaj o dobrą dykcję i ustawienie głosu – powinien być głęboki, aby dźwięki Twojego głosu były przyjemne dla rozmówcy.

"Droga" kobieta, gdy chce zwrócić na siebie uwagę, nie podnosi głosu, nie robi go szorstkim, zaczyna mówić wolniej i ciszej. Nie bez powodu kursy dykcji są teraz bardzo popularne.

Szanuje dobre maniery u mężczyzny

Nie, kobieta nie będzie upokorzona faktem, że mężczyzna otwiera przed nią drzwi, pomaga przenieść coś ciężkiego. Nie trzeba krzyczeć na całe centrum handlowe „Jestem niezależną kobietą!” mężczyźnie, który właśnie otworzył ci drzwi.

Dama jest gotowa przekazać inicjatywę partnerowi tam, gdzie jest to właściwe. Szanuje mężczyzn! Jeśli drzwi zostaną otwarte przed nią, uśmiechnie się i podziękuje.

Nieskazitelnie ubrana

Rzeczy idealnie pasują i dopasowują się do sylwetki, nawet jeśli są niedrogie, nawet jeśli są używane – tak, zdarza się to damie, nazywa się szlachetną biedą. Na jej ubraniu nie ma plam, zaciągnięć, nie prześwituje tam, gdzie nie jest to konieczne, ramiączka nie odstają.

Schludny wygląd

Ktoś kiedyś powiedział kiedyś: „Nie musicie gonić za modą! Po prostu idealnie czyste włosy, dobra fryzura, zadbane paznokcie, skóra, prosty pedicure, dobre zęby i to wszystko! Wystarczy". Oczywiście lekki makijaż.

Ładne ciało

A teraz nie mówię o parametrach modelki i rozmiarach ubrań S. Nawet w rozmiarze L możesz wyglądać idealnie, jeśli wiesz, jak się prezentować, dbać o ciało i uprawiać sport. Cóż, nie możesz schudnąć, tak, to się zdarza. Ale jeśli ciało jest zadbane, nigdy nie będzie wyglądało źle.

Główne zdjęcie: tayni-mirozdaniya