Rak to najbardziej tajemniczy znak zodiaku. To Księżyc czyni osób spod tego znaku tajemniczymi i enigmatycznymi - pogłębia uczucia Raków i wpływa na ich wewnętrzny świat.

Rzeczywiście, ci ludzie żyją według jakichś szczególnych, tylko przez nich rozumianych zasad, które nie zawsze nadają się do późniejszej analizy.

Oto 6 charakterystycznych cech Raków, czyli dlaczego tak bardzo uwielbiamy osób spod tego znaku:

Raki są miłosierne i współczujące.

Raki są życzliwe i rozważne, współczujące i opiekuńcze wobec tych, którzy wywołują w nich uczucia.

Czasem bardziej dbają o innych niż o siebie. Jeśli masz takiego przyjaciela, jesteś w dobrych rękach.

Raki są bardzo przywiązane do rodziny i domu.

Z biegiem lat stają się prawdziwymi domatorami. Tylko w domu mogą się naprawdę zrelaksować - umysłem i ciałem. Dla swojej rodziny Raki są gotowe zrobić wszystko.

W równym stopniu dbają o swoje sprawy, jak i o sprawy swoich bliskich. Czasami stają się opiekunami dla swoich rodziców, chroniąc ich na wszelkie możliwe sposoby.

Raki kochają bezinteresownie i namiętnie.

Raki są przyzwyczajone do dawania: miłości, opieki, czułości, przywiązania. Nie proszą o nic w zamian. Raki należą do najbardziej romantycznych i uczuciowych ze wszystkich.

Ich lojalność i przywiązanie do partnera jest nie do podważenia. W związkach miłosnych szukają stabilności, a także wsparcia.

Raki są najbardziej lojalnymi przyjaciółmi.

To prawdziwa radość mieć takiego przyjaciela. To on dba o to, byś po imprezie bezpiecznie dotarł do domu. To on pierwszy przyjdzie ci na ratunek. Będzie ci przypominał o wzięciu leków na alergię.

Jeśli zaprzyjaźnisz się z Rakiem, potraktuj go jak drugą matkę. Rak ma dobrze rozwinięty instynkt macierzyński, który sięga nie tylko bliskich, ale także wiernych przyjaciół.

Wytrwałość to najważniejsza cecha Raka.

Raki zawsze dążą do celu, mają poczucie własnej wartości. Stają w obronie siebie z całą mocą i pasją.

Nie spoczną, dopóki nie postawią na swoim. Raki nie pozwolą nikomu naruszyć swojej wolności i niezależności. Przykładem tego uporu jest księżna Diana.

Raki uwielbiają wychodzić z inicjatywą.

Rak nie boi się pracy i zrobi wszystko, aby uzyskać dobry wynik. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są doskonałymi pracownikami, cennymi pracownikami, graczami zespołowymi i odnoszącymi sukcesy biznesmenami.

Rakowi można zaufać w kwestii finansowej - jest w tym świetny. Jest przyzwyczajony do analizowania każdego swojego posunięcia i trudno jest go zaskoczyć lub wyprowadzić z równowagi.

Główne zdjęcie: kakao.im